رزرو هتل در مشهد هتلهای ارزان

شاید اگر بخواهیم فصلی را برای سفر به مشهد انتخاب کنیم، به تمامی فصول سال برسیم چرا که این شهر زمان خاصی برای سفر ندارد. به واسطه ی قرارگیری حرم مطهر امام رضا ( ع) این شهر در تمام روز از ماه های سال مملو از زائرین است.

مسافران با قطار، هواپیما، اتوبوس و یا خودروی شخصی به این شهر سفر می کنند تا برای زیارت خود را به حرم برسانند. . در این میان با رزرو هتل در مشهد مکان اقامتی خود را تعیین می کنند و یا همه چیز را به تور می سپارند و با تور همراه می شوند.در این مواقع رزرو هتل با مسئول تور است. اما یکی از معیارها برای رزرو هتل نزدیکی آن به حرم است.

شهر مشهد مملو از هتلهایی است که در سراسر شهر گسترش یافته اند و با خدمات رسانی خوب از زائران پذیرایی می کنند.اما هتلهای نزدیک حرم بیشتر مورد استقبال واقع می شوند.بیش از 50 هتل و هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم واقع شده اند که در هر زمان از سال میزبان زائران رضوی هستند.از این میان هتلهایی قرار دارند که دارای قیمت مناسبی برای زائران هستند.

حرم دارای 5 ورودی است که هتلهای بسیاری در این ورودیها قرار دارند.ورودی باب الجواد،باب الرضا،حر عاملی،خیابان شیرازی،خیابان شیخ طبرسی در اطراف حرم واقع شده اند که زائران می توانند با انتخاب هتل مورد نظرشان در نزدیکی هر کدام از ورودیها به رزرو هتل بپردازند.

بهترین هتلهای مشهد را با مراجعه به لینک زیر میتوانید رزرو کنید:

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF

چند هتل ارزان در نزدیکی حرم امام رضا

از جمله هتلهای ارزان در اطراف حرم می توان به هتل 2ستاره ادریس و هتل 3ستاره مشهد و هتل 4ستاره الماس نزدیک ورودی باب الرضا،هتل 1ستاره هانی پارس،هتل آپارتمان 2 ستاره بشری،هتل3 ستاره صادقیه و هتل 4ستاره اترک در نزدیکی باب الجواد و هتل سه ستاره سراج در نزدیکی ورودی شیخ طبرسی اشاره کرد.

هتل ادریس مشهد

هتل ادریس مشهد

 

 

هتل آپارتمان بشیری

هتل آپارتمان بشیری

 

هتل سه ستاره صادقیه

هتل سه ستاره صادقیه

بهمن 10, 1395 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط