رزرو هتل در مرکز شهر تهران

سفر به پایتخت یعنی شهر تهران، به دلایل بسیار متفاوت و مختلفی می تواند صورت پذیرد. بعضا این سفرها می تواند دلایل تجاری و یا درمانی داشته باشد و بعضا نیز برای گردشگری و خرید صورت می پذیرد. به هر صورت ممکن است هنگام سفر به پایتخت علاقه مند به رزرو هتل ارزان قیمت در تهران باشید. در این جا به معرفی دو هتل نسبتا ارزان و با قیمتی مناسب می پردازیم.

هتل سه ستاره ی مارلیک

هتل سه ستاره ی مارلیک در خیابان دکتر مفتح، نبش چهار راه سمیه، پلاک 61 واقع شده است. این هتل از لحاظ موقعیت مکانی بسیار مناسب بوده و به مرکز شهر و تمامی مراکز مهم نزدیک بوده و نیز به لحاظ دسترسی به سیستم های حمل و نقل عمومی از موقعیت خوبی برخوردار است. به عنوان مثال هتل مارلیک به سه ایستگاه متروی دروازه دولت، طالقانی و هفت تیر دسترسی دارد.

رزرو هتل در تهران | هتل مارلیک

رزرو هتل در تهران | هتل مارلیک

هتل سه ستاره ی مارلیک پنجاه سال پیش افتتاح گردیده است اما طی بازسازی هایی که روی آن انجام گرفته، اکنون مکانی شیک و مناسب به نظر می رسد.
هتل دارای آسانسور بوده و همین طور نمازخانه ای بزرگ و سالن اجتماعات تازه بازسازی شده در اختیار مسافران قرار می گیرد. سیستم اعلام حریق در تمامی قسمت های هتل نصب گردیده و بدین طریق امنیت هتل بالاتر برده شده است. برای تردد در شهر می توانید از تاکسی سرویس هتل استفاده کرده و نیز برای خرید چند فروشگاه کوچک در هتل مارلیک قرار دارند. از دیگر امکانات هتل می توان به صندوق امانات، شبکه ی اینترنت، تلویزیون و تلفن و یخچال در اتاق ها و… اشاره کرد.

رزرو هتل در تهران | هتل مارلیک

رزرو هتل در تهران | هتل مارلیک

به علاوه با رزرو این هتل از طریق آدرس  http://www.pintapin.com  می توانید از تخفیفاتی به شرح زیر نیز بهره مند شوید:
13 درصد تخفیف برای رزرو اتاق یک تخته به همراه صبحانه
18 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته به همراه صبحانه
19 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو تخته به همراه صبحانه
18 درصد تخفیف برای رزرو اتاق سه تخته به همراه صبحانه
21 درصد تخفیف برای رزرو اتاق چهار تخته به همراه صبحانه

هتل پانسیون سه ستاره ی رز

این هتل سه ستاره در خیابان مفتح جنوبی، بن بست واحدی، پلاک 10 واقع گردیده شده است. سوئیت های این پانسیون بسیار مجهز بوده و به سادگی می توانید خودتان آشپزی کرده و احساس کنید که در خانه قرار گرفته اید. این هتل نیز با قرار گیری در مرکزیت شهر از موقعیت مکانی بسیار ایده آلی برخوردار شده است.

رزرو هتل در تهران | هتل پانسیون رز

رزرو هتل در تهران | هتل پانسیون رز

از امکانات پانسیون رز می توان به تلویزیون، مینی بار، شبکه اینترنت، آشپزخانه، لاندری، پارکینگ، یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام و… اشاره کرد.

رزرو هتل ارزان قیمت در تهران | هتل پانسیون رز

رزرو هتل ارزان قیمت در تهران | هتل پانسیون رز

رزرو سوئیت های این هتل نیز با تخفیفاتی به شرح زیر همراه خواهد بود:
34 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو تخته به همراه صبحانه
35 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت سه تخته به همراه صبحانه
36 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت چهار تخته به همراه صبحانه

مهر 23, 1395 12:15 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط