رزرو هتل در اصفهان هتل کوثر

اصفهان شهر گردشگری و تفریح است که در تمام فصول  برای سفر به این شهر تاریخی و گردشگری در اصفهان راه هایی وجود دارد. هتلهای بیشماری در این شهر ساخته شده است. اما اگر شما میخواهید یک سفر به صرفه داشته باشید، بهتر است از تخفیف هتلهای اصفهان استفاده کنید. اما چگونه؟ سایت رزرواسیون آرمان سفر، تخفیف های بسیار ویژه ای را اعمال کرده است که از جمله ی آنها تخفیف 10 درصدی هتل کوثر است. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این هتل با ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

هتل کوثر اصفهان

برای رزرو هتل در اصفهان هتل 5ستاره ی کوثر را انتخاب کنید.هتل کوثر در جوار سی وسه پل چشم اندازی زیبا از پل را ارائه می دهد.برای اشخاصی که مایلند در نزدیکی زاینده رود و سی وسه پل باشند هتل کوثر گزینه ی خوبی برای آنهاست.
هتل کوثر در سال 1351 در زمینی به وسعت 11هزار مترمربع در حاشیه ی زاینده رود با نام شرایتون افتتاح شد.هتل در آن زمان دارای 130باب اتاق بود.اما نام هتل یک سال پس از پیروزی انقلاب به کوثر تغییر پیدا کرد.هتل بین المللی کوثر در سال 1383 بازسازی شد و 40باب اتاق دیگر به آن افزوده شد.
اما هتل کوثر اصفهان مجهز به کلیه ی امکانات رفاهی است و اتاقها به زیبایی تزئین شده اند.کف اتاقها با موکت پوشش داده شده است و کلیه ی لوازم به کاررفته در اتاقها سنتی هستند.تخت خوابهای زیبا،مبلمان راحت،تلویزیون،حمام خصوصی و بسیاری دیگر در اتاقهای هتل قرار داده شده اند تا مهمانان هتل از اقامت خود نهایت لذت را ببرند.

هتل کوثر اصفهان

15هتل کوثر اصفهان

دی 28, 1394 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط