رزرو هتل با تخفیف در شیراز

اگر برای انتخاب هتل در شیراز دچار سردرگمی شده و در رزرو یکی از پرستاره ها مستاصل مانده اید، در آدرس زیر می توانید به رزرو هتل با تخفیف ویژه در شیراز دسترسی پیدا کرده و به سادگی انتخاب خود را نهایی کنید.

http://www.pintapin.com/hotels/Shiraz-6640

اما ما در این مطلب به توضیح مختصری درباره ی سه هتل از هتل های چهار ستاره ی شیراز می پردازیم و تخفیفات در نظر گرفته شده برای هر یک توسط سایت رزرو هتل پین تا پین را نیز قید می کنیم.

هتل پارسه شیراز

هتل چهار ستاره ی پارسه، پشت ارگ کریمخان زند، در خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. قرارگیری هتل کنار بازار وکیل از ویژگی های مثبت و امتیازات آن محسوب می شود. این هتل دارای امکاناتی نظیر سالن کنفرانس، سالن بازی بیلیارد، سالن اجتماعات، کافی شاپ، رستوران، سیستم اعلام حریق، پارکینگ، خشکشویی، تاکسی سرویس، اینترنت در لابی و… می باشد.

رزرو هتل در شیراز / هتل پارسه

رزرو هتل در شیراز / هتل پارسه

هتل رویال شیراز

هتل چهار ستاره ی رویال شیراز واقع در بلوار قرآن، بالاتر از میدان ابوالکلام، جنب رستوران هفت خوان، نبش کوچه ی 15 می باشد. هتل رویال به جاده ی مرودشت نزدیک بوده و در نتیجه به تخت جمشید دسترسی خوبی دارد.
هتل چهار ستاره ی رویال که در سال 1393 افتتاح گردیده، دارای امکاناتی چون سالن کنفرانس، آسانسور، نمازخانه، کافی نت، پارکینگ اختصاصی برای مسافران، فروشگاه، تاکسی سرویس، خودپرداز، جکوزی، رستوران، اینترنت در لابی، خشکشویی، کافی شاپ، سالن بدن سازی، استخر، سونا، سیستم اعلام حریق، آرایشگاه و فضای سبز هست.

رزرو هتل در شیراز / هتل رویال

رزرو هتل در شیراز / هتل رویال

هتل جام جم شیراز

هتل چهار ستاره ی جام جم در خیابان کریم خان زند شیراز، خیابان رودکی، خیابان ایزدی قرار گرفته است. این هتل با قرارگیری در مرکز شهر به بیشتر مکان های دیدنی و گردشگری شیراز دسترسی خوبی دارد. خصوصیت خاص این هتل این است که رستورانی شبیه به حمام وکیل داشته و غذاخوردن در رستوران آن بسیار به یاد ماندنی خواهد بود.
امکانات هتل جام جم شامل سالن کنفرانس، آسانسور، نمازخانه، کافی شاپ، خشکشویی، رستوران، پارکینگ، کافی نت، سیستم اعلام حریق، تاکسی سرویس، اینترنت در لابی، سالن اجتماعات و… می باشد.

رزرو هتل در شیراز / هتل جام جم

رزرو هتل در شیراز / هتل جام جم

تخفیفاتی که سایت رزرو هتل پین تا پین برای هتل های فوق در نظر گرفته و موقع رزرو می توانید از آن ها استفاده کنید، نیز به شرح زیر هستند:

هتل پارسه شیراز
8 درصد تخفیف برای رزرو اتاق یک تخته
17 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی دابل
17 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی توئین
17 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو تخته
16 درصد تخفیف برای رزرو اتاق سه تخته
17 درصد تخفیف برای رزرو اتاق چهار تخته

هتل رویال شیراز
3 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی دابل
3 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی توئین
7 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو خوابه ی چهار تخته

هتل جام جم شیراز
18 درصد تخفیف برای رزرو اتاق یک تخته
3 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی دابل
3 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی توئین
7 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو خوابه ی VIP
6 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت جونیور سه تخته
7 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت یک خوابه ی چهار تخته
27 درصد تخفیف برای رزرو آپارتمان سه خوابه ی شش تخته

شهریور 15, 1395 5:47 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط