راهنمای سفر به اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا، یکی از مقدماتی ست که پیش از رزرو تور اروپا 96 احتیاج به آن خواهید داشت. از آن جایی که اسپانیا به عنوان مقصد گردشگری برتر در قاره ی سبز اروپا مطرح می باشد، همیشه توریست ها در سفر به این قاره، اسپانیا را در رتبه های نخست قرار می دهند.
زمانی که تصمیم سفر به اسپانیا گرفته می شود، شهرهای بزرگ و معروفی چون مادرید و بارسلون پیش از همه در ذهن خواهند آمد. شهر مادرید درست در مرکز اسپانیا قرار داشته و برای سفر به بارسلون می باید به شمال شرقی اسپانیا بروید.
برای رفتن از مادرید تا بارسلون یا برعکس می توانید از هواپیما یا قطار استفاده کنید. که البته اگر فرصت کافی داشته باشید، قطار بسیار هیجان انگیزتر و اوقاتی که در آن به مناظر بیرون چشم می دوزید، جذاب تر خواهد بود.

راهنمای سفر به اسپانیا

راهنمای سفر به اسپانیا

یکی از مکان هایی که در سفر به اسپانیا حتما بازدید از آن را به شما توصیه می کنیم، ورزشگاه تیم باشگاهی بارسلوناست. اینجا جایی ست که به نوعی به یک موزه برای توریست ها تبدیل شده و از گشت در آن بسیار لذت خواهید برد.
باید گفت که اگر چه بارسلونا به عنوان یکی از زیباترین و برترین شهرهای توریستی قاره ی اروپا مطرح می باشد، اما هزینه ی گردشگری در این شهر ارزان بوده و به هیچ وجه شهر بارسلون یک شهر گران قیمت اروپایی به شمار نمی رود.
در بارسلون تمامی پتانسیل های گردشگری وجود داشته و به واقع تمام آن ها نیز فعال شده اند. زمانی که به این شهر سفر می کنید، به صورت بیست و چهار ساعته می توانید در میان مکان های دیدنی، مراکز تفریحی، موزه ها، سینماها، رستوران ها و… به گشت و گذار و تفریح بپردازید.
در شهر بارسلون اتوبوس های قرمز رنگ دو طبقه ای برای تور درون شهری وجود دارند، که می توانید یک گردش دو سه ساعته را با آن ها رقم بزنید.

راهنمای سفر به اسپانیا | اتوبوس های قرمز گردشگری در بارسلونا

راهنمای سفر به اسپانیا | اتوبوس های قرمز گردشگری در بارسلونا

بازدید از موزه ی پیکاسو را نیز فراموش نکرده و در این موزه به تماشای بیش از سه هزار اثر نقاشی بی نظیر بروید.
در شهر بارسلونا، تفریحات ساحلی نیز برایتان جالب خواهند بود. در ساحل این شهر زیبای اسپانیایی می توانید ساعتی قدم زده و یا با سوار شدن بر تله کابین 1450 متری بارسلونا، هیجان را تجربه کنید. با این تله کابین از فراز برج 78 متری Torre San خواهید گذشت و بخش زیادی از شهر را زیر پای خود خواهید دید.

آکواریوم بارسلونا

جای دیگری در این شهر که به هیچ وجه نباید از قلم بیندازید، آکواریوم بزرگ بارسلون است. در این آکواریوم سی و پنج مخزن مجزا با گونه های مختلف حیوانات دریایی وجود دارند، که به زیبایی و وسعت هر چه تمام در کنار هم قرار گرفته اند. از موجودات ریز دریایی گرفته تا کوسه های عظیم الجثه و ماهی های رنگارنگ بی آزار و یا گوشت خوار.

راهنمای سفر به اسپانیا | آکواریوم بارسلونا

راهنمای سفر به اسپانیا | آکواریوم بارسلونا

سفر به مادرید

شهر مادرید نیز یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای اروپایی محسوب می شود، اما نمی توان این شهر را به اندازه ی بارسلونا محبوب دانست.
در شهر مادرید به بازدید از پارک El Caprico رفته و معماری دهه ی هفتاد میلادی را در آن مشاهده نمایید.
پارک Retiro در مرکز شهر مادرید مقصد گردشگری دیگری ست که در این شهر دنبال خواهید کرد. در دریاچه ی پارک Retiro امکان قایق سواری وجود دارد و گل کاری و درخت کاری این پارک برای عکاسی فوق العاده به نظر می رسد.

راهنمای سفر به اسپانیا | مادرید

راهنمای سفر به اسپانیا | مادرید

در سفر به مادرید، کتابخانه ی فیلم اسپانیا یک مکان بسیار جذاب برای عاشقان فیلم های بزرگ تاریخ دنیا ست. اینجا بزرگ ترین آرشیو فیلمی که می توان یافت به شمار می رود و اگر به دنیای سینما علاقه مند باشید، از این کتابخانه به سختی بیرون خواهید آمد.
برای آگاهی یافتن از دیگر جاذبه های گردشگری اسپانیا و شهرهای مادرید و بارسلون، اینجا کلیک کنید.

خرداد 22, 1396 9:45 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط