دو هتل چهار ستاره در مراکش

شهر مراکش در تور زمستانی مراکش نخستین شهری ست که برای بازدید انتخاب کرده و سپس به سراغ کازابلانکا خواهید رفت.
شهر کازابلانکا شهری باستانی با بناهای قدیمی ست که ارزش های تاریخی فراوانی دارد.
اما در مراکش نیز با مکان های دیدنی فراوانی روبرو می شوید و به خصوص حال و هوای شب های مراکش برای توریست هایی که عاشق شب زنده داری هستند، هیجان انگیز خواهد نمود.
در اینجا به معرفی دو هتل چهار ستاره در شهر مراکش پرداخته و ویژگی های این دو هتل را به اختصار نقل می کنیم.

معرفی هتل زالاغ کاسباه مراکش

هتل چهار ستاره ی زالاغ کاسباه در شهر مراکش و در یک فضای سبز بزرگ واقع شده است.
آب و هوای منطقه ای که این هتل در آن واقع شده بسیار عالی بوده و می توان گفت محل قرارگیری هتل زالاغ کاسباه یکی از بهترین مناطق شهر مراکش است.

هتل زالاغ کاسباه مراکش

امکانات هتل چهار ستاره ی زالاغ کاسباه

هتل زالاغ کاسباه دارای لابی شیک و عریض با پذیرش بیست و چهار ساعته بوده و دو آسانسور جداگانه در این هتل وجود دارد.
سرویس ایاب و ذهاب رایگان هتل به صورت تمام وقت در اختیار مسافران بوده و از این جهت هیچ محدودیتی وجود ندارد.
خدمات لباسشویی و خشک شویی و همین طور سرویس اتوکشی نیز در هتل زالاغ کاسباه برقرار است.
برای تعویض پول خود می توانید به صرافی هتل مراجعه کرده و همین طور صندوق امانات هتل نیز برای نگهداری از پول و دیگر اشیاء گران قیمت همراهتان مناسب می باشد.

هتل زالاغ کاسباه مراکش
از امکانات تفریحی هتل چهار ستاره ی زالاغ کاسباه می توان به استخر روباز، و زمین بازی مخصوص کودکان اشاره کرد.
در این هتل اتاق ها و امکانات ویژه ی معلولین در نظر گرفته شده و همین طور اتاق های پاک و بدون سیگار هم یافت می شود. یک منطقه هم به افراد سیگاری اختصاص داده شده که برای سیگار کشیدن می توانند به این منطقه در هتل مراجعه نمایند.
سیستم های گرمایشی و سرمایشی و نیز سیستم تهویه در تمامی اتاق ها و فضای عمومی هتل نصب بوده و امکانات و تجهیزات باربکیو نیز در بالکن های واحدهای هتل قرار داده شده است.
از دیگر امکانات این هتل چهار ستاره می توان به مواردی از جمله رستوران، بار، فروشگاه در هتل، خدمات تورها، سرویس مستخدم، خدمات خانه داری، شبکه ی اینترنت و… اشاره کرد.

هتل زالاغ کاسباه مراکش

هتل زالاغ کاسباه مراکش
معرفی هتل تراپیکانا مارراکچ مراکش

هتل تراپیکانا شهر مراکش یک هتل لوکس چهار ستاره با امکانات در سطح عالی بوده و حین اقامت در این هتل از شرایط بسیار خوبی برخوردار خواهید بود.

هتل تراپیکانا مراکش

امکانات هتل چهار ستاره تراپیکانا مراکش

از امکانات هتل چهار ستاره ی تراپیکانا شهر مراکش می توان به مواردی از جمله پذیرش شبانه روزی، خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، ترانسفر فرودگاهی رایگان، خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، خدمات اتوکشی، آرایشگاه مردانه و زنانه، صرافی، سرو صبحانه در اتاق، کرایه ماشین، خدمات تورها، فروشگاه، سرویس مستخدم، فکس و کپی، دستگاه خودپرداز در لابی، سرویس ایاب و ذهاب غیررایگان، دستگاه های خودفروش نوشابه و تنقلات، بالکن، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، صندوق امانات، انبار بار و چمدان، سیستم تهویه، محل مخصوص سیگار کشیدن، بار، منطقه ی بدون سیگار، بوفه، بار، رستوران، مرکز بدن سازی، بیلیارد، بازی دارت، زمین گلف، تور کوه نوردی، اتاق های خانوادگی، اتاق ویژه ی ماه عسل، استخر روباز، مرکز سلامت و آبگرم، ماساژ، سونا، حمام ترکی، سرویس نگهداری کودکان، کاریوکی، کلوپ و… اشاره کرد.

هتل تراپیکانا مراکش

هتل تراپیکانا مراکش

هتل تراپیکانا مراکش

آذر 24, 1396 4:04 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط