دو هتل غیر عادی در کانادا

کانادا به خودی خود جذاب و دیدنیست اما اگر خواستید هیجان تور کانادا را دو چندان کنید بهتر است اقامتگاهی غیر معمول انتخاب کنید.

در شهر های مختلف کانادا چنین اقامتگاه هایی یافت می شوند کافیست دنبالش باشید تا گزینه مورد نظر را بیابید. در ادامه دو مورد از این هتل های غیر عادی که هر کدام زیبایی و جذابیت خود را دارند معرفی می کنیم.

هتل فانتزیلند

فانتزی لند

فانتزی لند

هتل فانتزیلند در ادموندتون کانادا 10 اتاق با تم های مختلف دارد. اتاق هایی که می تواند برای هر شخص و سلیقه و هر علاقه مندی ای چیز جدیدی برای ارائه داشته باشد. برای مثال علاقه مندان به ماشین سواری می توانند اتاقی که تختخواب آن یک ماشین است را انتخاب کنند یا علاقه مندان به سفر به قطب در اتاقی که به سبک قطب با کلبه های اسکیموها تزیین شده است اقامت کنند.

اتاق فضایی نیز برای علاقه مندان به فضانوردی دکور شده است، اتاقی که سقف آن پوشیده از ستاره هاییست که با خاموش کردن چراغ ها همانند ستارگان آسمان می درخشند.

هتل فانتزیلند با فاصله 1 کیلومتر از مرکز رویدادهای ادمونتون کانادا واقع شده است. این هتل یک رستوران و یک کافه دارد و اینترنت Wi-Fi در سراسر هتل به صورت رایگان قابل استفاده است.

هتل Free Spirit Spheres

Free Spirit Spheres

Free Spirit Spheres

این هتل را یک کانادایی برای جذب جهانگرد، به شکل توپ های آویزان در داخل جنگل های ونکوور راه اندازی کرده است.
سازه این هتل غیرمعمولی که در 30 کیلومتری جزیره ونکوور در داخل جنگل های کانادا راه اندازی شده، از سه توپ چوبی با قطر 3.2 متر به وزن 500 کیلوگرم ساخته شده که به صورت معلق در میان درختان جنگل نصب شده است.

این توپها هر کدام با نام های آدم، حوا و ملودی دارای امکاناتی همچون تخت دونفره، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، سونا و کمدهای لباس هستند که قیمت یک شب اقامت در آن بین 135 دلار تا 205 دلار هزینه دربر خواهد داشت.

این هتل توپی با نام “Free Spirit Spheres” در تمامی فصول سال پذیرای میهمانی از کسانی است که به دنبال تجربه زندگی معلق بر روی درختان هستند.

فروردین 6, 1397 1:05 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط