دو هتل سه ستاره در ایروان

با خرید تور ارمنستان ایروان می توانید یک سفر خوش و به یاد ماندنی در هفته های آخر پاییز رقم بزنید.
هتل های سه ستاره ی شهر ایروان دارای رده ی قیمتی مناسبی بوده و با رزرو یکی از دو هتل زیر می توانید اقامتی رضایت بخش در این شهر داشته باشید.

معرفی هتل سه ستاره ی هرازدان ایروان

هتل هرازدارن یک هتل نسبتا بزرگ با ساختمانی بازسازی شده و امکانات رفاهی در حد مناسب است. در این هتل به یک لابی زیبا و پذیرش بیست و چهار ساعته می رسید. اگر مایل باشید ترانسفر فرودگاهی هتل هرازدارن شما را از فرودگاه ایروان به هتل انتقال خواهد داد. همین طور در این هتل سرویس کرایه ی اتومبیل، و نیز خدمات تورها ارائه می شود.
در این هتل اتاق های پاک و بدون سیگار وجود داشته و برای ملاحظه ی حال سیگاری ها، یک منطقه نیز به این افراد اختصاص داده شده است.

 

هتل هرازدان ایروان
سیستم تهویه ی مطبوع، فضای سبز، خدمات خانه داری، خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، صرافی، سرویس اتوکشی، آسانسور، سیستم سرمایشی و گرمایشی، گاو صندوق، روزنامه، بالکن در اتاق ها، رستوران و… از امکانات این هتل هستند.
به علاوه از امکانات تفریحی هتل هرازدارن نیز می توان مواردی چون زمین بازی ویژه ی کودکان، استخر روباز، بیلیارد و… را نام برد.

 

هتل هرازدان ایروان

معرفی هتل سه ستاره ی رویال پالاس ایروان

هتل سه ستاره ی رویال پالاس ایروان در فاصله ی 10 دقیقه ای از مرکز شهر ایروان قرار گرفته و با 10 دقیقه رانندگی از این هتل به مرکز شهر ایروان و مناطق شلوغ این شهر خواهید رسید.

هتل رویال پالاس ایروان
از امکانات این هتل سه ستاره می توان به مواردی از جمله پذیرش شبانه روزی، اتاق برگزاری جلسات و سالن ضیافت، سرو صبحانه در اتاق ها، خدمات تورها، خدمات تهیه ی بلیط، اتاق و امکانات ویژه ی معلولین، صندوق امانات، استخر سرپوشیده، مرکز سلامت و آبگرم، سرویس پرستاری کودکان، سیستم تهویه ی مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن، تریا، رستوران ، چند فروشگاه خرید هدایا و سوغاتی و… اشاره کرد.

هتل رویال پالاس ایروان

آذر 13, 1396 9:55 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط