دو هتل ارزان در قلب استانبول

با نگاهی به تقویم، مشخص است. آذر ماه هم فرصت خوبی برای سفر مهیا کرده. از 15 تا 17 آذر میتوانید خستگی آخرین ماه پاییز را از خودتان دور کنید.

خرید تور ترکیه تعطیلات آذر ماه را میتواند به کامتان خوش تر کند. آژانس ها، تور های متوعی برای ترکیه ارائه میدهند. که بسیار هم به صرفه اند!

موردی که در سفر های کوتاه مدت باید دقت داشت به دلیل کمبود زمان بهتر است هتل محل اقامتتان را در یک محله ای رزرو کنید که از دیدنی ها و مرکز شهر دور نباشد.

برای انتخاب بین هتل های استانبول، اگر خیلی اهل گشت و گذار هستید و ترجیح می دهید از جاهای دیدنی دور نباشید و ضمنا هتل ارزان قیمتی هم داشته باشید، بهتر است که در یکی از دو محله ی تقسیم یا سلطان احمد هتل بگیرید. محله تقسیم اصلی ترین بخش جدید استانبول در قسمت اروپایی و محله سلطان احمد مرکز بخش قدیمی در همین قسمت است.

هتلی که در محله سلطان احمد میتوان پیشنهاد داد هتل اِوسِن است.

استانبول

استانبول

هتل اِوسِن

هتل اِوسِن استانبول (Evsen) در چند قدمی سلطان احمد و جذابیت های تاریخی آن از جمله مسجد آبی، توپکاپی و مسجد ایا صوفیه قرار دارد. و فاصله آن با ایستگاه سیرکجی تنها پنج دقیقه است.

هتل اِوسِن را می توان جزء هتل های ارزان استانبول شناخت که با این حال بسیار تمیز است و خدمات خوبی ارائه می کند. علاوه بر بوفه مفصل صبحانه هم، در همه جای آن امکان دسترسی به اینترنت وای فای رایگان وجود دارد.

هتل دیگری که پیشنهاد میدهیم در محله تقسیم قرار دارد.

هتل اوران

هتل اوران (Oran) یکی از هتل های استانبول که در قلب شهر قدیمی و در مجاورت مراکز دیدنی جذاب شهر مانند مسجد آبی، گرند بازار، ایاصوفیه و آب انبار زیر زمینی و همچنین رستوران های رنگارنگ منطقه لاللی واقع شده است.

هتل اوران دارای حمام ترکی، سونا، فیتنس، سالن زیبایی و مرکز ماساژ بوده و صبحانه هر روز به صورت بوفه در رستوران آن سرو می شود. اتاق های هتل اوران استانبول دارای امکاناتی مانند سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، حمام اختصاصی و تلویزیون هستند و تمامی قسمت های آن مجهز به اینترنت وای فای است.

آذر 8, 1396 11:25 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط