با 200 هزار تومان در دبی این هتل ها را رزرو کنید

در دبی هتل های مختلفی ساخته می شود، هتل هایی لوکس و بسیار گرانقیمت که امکانات مختلفی را ارائه می دهد. اما هزینه رزرو این هتل ها بسیار گران است. کسانی که می خواهند ارزان به دبی سفر کنند، می توانند به سراغ هتل های ارزان قیمت تری بروند که امکانات خوبی را ارائه میدهند. ما در ادامه مطلب به معرفی به دو هتل آپارتمان خوب اما ارزان در دبی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

دو هتل آپارتمان ارزان در دبی

هتل ایبیس ال برشا

هتل ایبیس ال برشا، یکی از هتل آپارتمان های محدوه شیخ زاید است که دارای رستوران،کافی شاپ، بار پارکینگ است. اتاق های این هتل در برابر صدا عایق هستند و بسیار عریضند.

تمامی اتاق های این هتل فرش شده هستند و همگی دارای سیستم تهویه هوای مطبوع، تلویزیون، ماهواره وای فای رایگان است. در هر واحد میز کار با حما اختصاصی و سشوار وجود دارد و آب معدنی رایگان در هر اتاق به مسافران ارائه می شود.

هتل ایبیس ال برشا

هتل ایبیس ال برشا

هتل ایبیس ال برشا

هتل ایبیس ال برشا

هتل ایبیس ال برشا

هتل ایبیس ال برشا

 

امکانات این هتل آپارتمان

ماشین نوشیدنی، سیتم تهویه هوای مطبوع، فضاهایی برای افراد سیگاری، اتاق های عایق صدا، آسانسور، صندوق امانات، سیستم گرمایشی، خدمات اتوکشی، اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری، اسنک بار، بار، رستوران، انبار چمدان، خدمات تبدیل ارز، دارت و بیلیارد از جمله امکانات این هتل آپارتمان است.

اتاق ها

این هتل آپارتمان دارای اتاق های دابل استاندارد و اتاق های تویین استاندارد است که در تمامی آنها امکاناتی مانند سیستم تهویه های مطبوع، وای فای رایگان، تلویزیون، تلفن، امکانات اتوکشی، ماهواره، مبلم،کمد لباس، دوش، سشوار، حوله، دمپایی، وان حمام، یخچال و فریزر وجود دارد.

هزینه رزرو این هتل آپارتمان از شبی 170 هزار تومان آغاز می شود.

ایبیس امارات مال

این هتل آپارتمان در فاصله ی کمتر از یک دقیقه ای از بازار امارات و اسکی دبی قرار گرفته است.
اتاق های این هتل آپارتمان در رنگ های خنثی دکور شده است و همگی دارای مبلمان چوبی مدرن است که همگی دارای میز کار و امکانات اتوکشی هستند.

در بوفه صبحانه هتل تخم مرغ، انواع شیرینی های تازه و قهوه سرو می شود و مسافران می توانند در رستوران ایتالیایی آن انواع غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای میل کنند.

این هتل در فاصله 5 دقیقه ای از ایستگاه مترو قرار دارد و مسافران می توانند در کمتر از 10 دقیقه به فرودگاه بین المللی دبی برسند.
کسانی که علاقه زیادی به خرید لباس و برندهای لوکس هستند، اقامت در این هتل را حتما می پسندند.

ایبیس امارات مال

ایبیس امارات مال

ایبیس امارات مال

ایبیس امارات مال

ایبیس امارات مال

ایبیس امارات مال

 

امکانات هتل

از امکانات هتل می توان به سرویس شاتل فرودگاهی، ماشین اسنک و نوشیدنی، سیستم تهویه هوای مطبوع، ناهارهای بسته بندی شده، صندوق امانات، آسانسور،امکاناتی برای افرادی با معلولیت فیزیکی، اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری، بار، رستوران، اسنک بار، استخر و سالن فیتنس اشاره کرد.

اتاق های هتل

اتاق های این هتل به اتاق های تویین استاندارد و اتای های دابل استاندارد تقسیم می شوند که در هر یک، سیستم تهویه هوای مطبوع، دوش، اینترنت وای فای رایگان، تلفن، سشوار، امکانات اتوکشی، یخچال و فریزر، دستشویی، کتری برقی اشاره کرد.
هزینه رزرو این هتل از شبی 190 هزار تومان آغاز می شود.

منبع : booking.com

مهر 9, 1397 2:27 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط