دومین شعبه هتل کریستانو رونالدو افتتاح می شود.

افراد معروف و مشهور به خصوص بازیگران، فتبالیست ها و یا هنرمندان، علاوه بر فعالیت های اصلی آنها، بیزینس های متفاوتی دارند. یکی از این افرد مشهور کریستیانو رونالدو است که دارای هتلهای زجیره ای به نام خود است. بعد از آنکه امشب کریستیانو رونالدو، بازی خود را در رئال مادرید به پایان رساند، قرار است با پروازی به کشورش لیسبون سفر کرده و دومین شعبه  از هتلهای زنجیره ای خود را در این شهر افتتاح کند.
پیش از این رونالدو، شعبه ی اول از هتلهای خود را در مادیرا که زادگاهش است، افتتاح کرد. دومین شعبه از هتلهای زنجیره ای او دارای 82 اتاق است و یک سوئیت بسیار مجلل و منحصر به فرد نیز دارد. برای رزرو این هتل لوکس، مسافران میبایست هزینه ای از شبی 250 یورو تا 1250 یورو بپردازند.
در دومین شعبه از هتلهای رونالدو، که هتلهای 4 ستاره ی پستانا CR7 نام دارد، امکانات بسیار جالب و هیجان انگیزی وجود دارد که برای مهمان های جوان بسیار مناسب است.
بنا بر تازه ترین اخبار، شایعاتی مبنی بر این منتشر شده است که رونالدو قصد دارد تا سومی شعبه از هتلهای زنجیره ای خود را در محل سکونت خود یعنی مادرید و شعبه ای دیگر در نیویورک افتتاح کند.

هتل کریستانو رونالدو

معرفی هتل | هتل کریستانو رونالدو

معرفی هتل | هتل کریستانو رونالدو

مهر 11, 1395 1:35 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط