دلایل سفر به آنتالیا

ایرانی ها بیشتر از هر جای دیگری به آنتالیا سفر می کنند با توجه به شرایط این شهر ساحلی ترکیه که آب های گرم مدیترانه زمینه مناسب برای تفریحات ساحلی را فراهم آورده و تبلیغات وسیع هر کسی برای خرید تور ترکیه آنتالیا وسوسه می شود.

عده ای که هنوز قانع نشده اند تا به آنتالیا سفر کنند همواره دنبال دلایل مناسب می گردنند. البته سفر رفتن دلیل نمی خواهد اما در ادامه چند مورد از دلایل پر طرفدار بودن شهر ساحلی آنتالیا را بیان می کنیم.

هتل های لوکس

شاید این به چشم نیاید اما یکی از اولویت هایی که افراد زمان انتخاب مقصد سفر به آن توجه دارند هتل و اقامتگاه است. از آنجایی که آنتالیا شهری با هتل های لوکس فراوان و همچنین هتل های ارزانتر است. قدرت انتخاب مسافر تا حد زیادی بالا می رود.

کوهستان ترکیه

کوهستان ترکیه

آثار تاریخی

اگرچه سفر همیشه به واسطه تفریحاتش شناخته می شود. اما آثار تاریخی نیز خود جاذبه های بزرگی هستند. شاید کمتر کسی پیدا شود که از دیدن بقایای امپراتوری بزرگ روم و یونان ذوق زده نشود. در آنتالیا بقایای شهر باستانی و سازه های تاریخی فراوانی به چشم می خورد.

شنا و اسکی

این دو ورزش چندان نسبت نزدیکی با هم ندارند اما واقعیتش این است که آنتالیا هم اسکی بازان را جذب می کند و هم اهالی شنا و تفریحات آبی!
اگرچه تابستان همه به سواحل هجوم می برند و به قواصی، شنا، موج سواری و غیره می سپردازند. اما در زمستان نیز ارتفاعات آنتالیا جایی برای قدرت نمایی اسکی بازان است.

شهر ساحلی آنتالیا

شهر ساحلی آنتالیا

طبیعت بکر و کوه های زیبا

مدیترانه تنها جاذبه طبیعی آنتالیا نیست رشته کوه توروس که اطراف این شهر را گرفته آنقدر با شکوه است که طبیعت دوستان را راضی خواهد کرد. چشم اندازهایی که جنگل و کوهستان با دریا دارد در کمتر جای دیگری یافت می شود. در این کوه های پوشیده از جنگل مسیر های پیاده روی جذابی وجود دارند که طرفداران خاص خود را دارد. همچنین سافاری و رفتینگ نیز در این منطقه دایر است.

فروردین 26, 1397 10:25 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط