در سفر به مراکش کجا اقامت کنیم؟

بی مقدمه بگویم در سفر به کشور مراکش، شما نیاز به یک اقامتگاه دارید تا وسایلتان در امان باشند. این کشور آفریقایی آنچنان که انتظار میرود امنیت بالایی در شب ندارد.

گزینه های متعددی در سفر به مراکش برای اقامت در دسترسند. برای خرید تور مراکش اینجا کلیک کنید.

اگر قصد ولخرجی کردن دارید، در هتل رویال منصور مراکش Royal Mansour منصور اقامت کنید.

هتل مراکش

این هتل بسیار گران به پادشاه مراکش تعلق دارد و طراحی داخلی آن بسیار مجلل و شکوهمند است و خودش به نوعی از جاذبه های گردشگری مراکش به حساب می آید. همانطور که به نظر می رسد، در این هتل، شما اتاق کرایه نمی کنید، بلکه برای اقامت در یک ریاد ممتاز و کامل، هزینه هنگفتی می پردازید.

اما جاهای ارزانتر از هتل رویال هم وجود دارند که در اوج لوکس بودن و راحتی ارزان هم باشند.

ریاد فارناچی Riad Farnatchi که متعلق به یک خانواده بریتانیاییست، یکی از اقامت گاه های لوکس و ارزان است. ریاد یعنی: «عمارت مراکشی بزرگ با اتاق های بسیار و حیاط یا باغی در وسط آن»

لوکس ترین و تجملی ترین ریاد شهر همین ریاد فارناچی است. تمامی 9 سوییت بسیار بزرگ و جادار این مجموعه که همگی دور یک حوض بسیار بزرگ در حیاط وسط ساختمان قرار دارند، دارای حمام های غار مانند و تراس های وسیع هستند و توسط کارکنان بسیار مجرب و سودمند اداره می شوند.

از آنجا که در بیشتر بخش های مدینا، ورود اتومبیل ها ممنوع است، البته ورود موتورسیکلت ها ممنوع نیست و بهتر است برای نزدیک بودن به سوق (بازار پر جوش و خروش شهر قدیم) در یک ریاد اقامت کنید.

ریاد “دار فکیر” Dar Fakir نیز گزینه دیگری برای اقامت در شهر مراکش است. که در شرق میدان جامع الفنا قرار دارد.

مرداد 29, 1396 1:13 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط