در تور هندوستان به هتل کسپیا دهلی بروید

چنان چه می خواهید به کشور هندوستان سفر کرده و کمی در دهلی قدم بزنید، مکان هایی را که در فیلم های هندی مشاهده کردید را ببینید و حسابی لذت ببرید، می بایست تورهای ویژه ی هندوستان را خریداری کنید و با خیالی آسوده راهی مقصد شوید. با اقامت در یکی از هتل های مناسب و مشهور هند چون هتل کسپیا دهلی، سفر شما به هندوستان کامل خواهد شد.
برای این کار، پیشنهاد ما به شما ،مراجعه به صفحه ی تورهای هندوستان آژانس مسافرتی پارمیداست و انتخاب یکی از هتل های خوبی که پیکیج های تورهای مسافراتی آن ارائه میدهد.
اما بد نیست که قبل از سفر، کمی هم درباره ی هتل های مختلف هندوستان بدانید که به این منظور می توانید اینجا کلیک کنید.
در این مطلب ما نیز قصد داریم تا یکی از هتلهای 4 ستاره ی هند را که اتفاقا در دهلی ساخته شده است، را به شما معرفی کنیم. با ما همراه شوید.

هتل کسپیا دهلی

از این هتل در ابتدا باید بگوییم که این هتل 4 ستاره با نام قدیمی هتل پریمیر این شالیمار باغ دهلی شناخته می شود. این هتل از نو بازسازی شده است و اکنون با نام هتل کسپیا دهلی در ناحیه ی مرکزی شمال دهلی میدرخشد. با اقامت در این هتل شما می توانید به راحتی دهلی نو و ان سی آر را کشف کنید.
به راحتی به ناحیه شلوغ و پر جنب و جوش شهر دسترسی داشته باشید یا به دیدن جاذبه های مطرح شهر مانند  بیمارستان خصوصی مکس، بیمارستان اسی تی بی، و مترو واک مال بروید.
در این هتل اتاق ها به اتاق های دو لوکس، پریمیوم، سوپریر و اتاق های دولوکس دابل و اتاق سوپریر کوئین وجود دارند که دو مورد اول  به ترتیب هر یک دارای مساحت ۲۲٫۵ مترمربع، مساحت ۲۲٫۵ مترمربع هستند.
اتاق های هتل دارای طراحی شیک و مدرنیست و نورپردازی فوق العاده ای دارد. همه ی اتاقها دارای فضای نشیمنی با مبل های راحتی، دستگاه چای ساز و قهوه ساز و صندوق امانات شخصی هستند، در حمام ها دوش وجود دارد و برخی از اتاق ها مجهز به تلویزیون ال سی دی پلاسما، تلفن در حمام، ملافه های تمیز، آینه و دمپایی هستند.

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو

معرفی خدمات رفاهی هتل

در این هتل شما می توانید از انواع خدمات رفاهی که در هتلهای 5 ستاره ارائه می شود، بهره مند شوید. این خدمات شامل تبدیل ارز، ورود و خروج خصوصی، ورود و خروج سریع، میز پذیرش شبانه روزی و نظافت روزانه اتاق ها، کرایه ماشین، خشکشویی، اتوشویی و پرس شلوار با پرداخت هزینه اضافه می شوند.
در این هتل با هزینه ی اضافی می توانید از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید و به راحتی با کارکنانی که به زبان های انگلیسی و هندی مسلطند ارتباط برقرار کنید.
همچنین در هتل کسپیا دهلی، امکاناتی برای افراد کم توان و ناتوان مانند ویلچر و علامت هایی به خط بریل فراهم شده است. همچنین مسافران می توانند از اینترنت رایگان وای فای، در تمام اتاق ها و در فضاهای عمومی استفاده کنند.
ضمنا این هتل برای کسانی که برای مقاصد تجاری عازم دهلی می شوند نیز، امکاناتی مانند اتاق های جلسات و همایش را با امکانات فکس و فتوکپی فراهم نموده است.
فضاهای مخصوص افراد سیگاری و غیر سیگاری، اتاق های خانوادگی و وی آی پی جزو اتاق های مخصوص هتل نیز از سایر خدمات و امکانات هتل هستند.

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو
امکانات تفریحی هتل کسپیا دهلی

برای صرف غذا، مسافران می توانند در رستوران لینکس هتل، انواع غذاهای اروپایی، شرقی و هندی را سفارش داده و میل کنند. همچنین کافه 87 هتل آماده ی پذیرایی از مسافران با انواع نوشیدنی های تازه، خوراکی ها و تنقلات تاندوری است.
منوی رستوران به شکل لاکارته است و شما می توانید صبحانه ی خود را داخل اتاق میل کنید.

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو

فاصله ی مراکزی گردشگری هتل

مسلما هر هتلی را که انتخاب می کنید، از برخی از جاذبه ها دور است و به برخی دیگر نزدیک. بنا بر گزارش سایت الی گشت، این هتل با مراکز گردشگری، به مقدار زیر فاصله دارد:

فاصله تا ایستگاه مترو جهانگیرپور: ۱٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به این ایستگاه می رسید. با پای پیاده حدود ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا ایستگاه مترو پیتام پورا: ۲٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به این ایستگاه می رسید. با پای پیاده حدود ۴۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا دانشگاه تکنولوزی دهلی: ۳٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۲۰ دقیقه ای به این دانشگاه می رسید. با پای پیاده حدود یک ساعت و ۴ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا خانه میراندا: ۷٫۴ کیلومتر است که با تاکسی ۳۰ دقیقه ای به این مکان می رسید. با مترو خط زرد رنگ حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا ایستگاه مترو ویشوا ویدیالایا: ۷٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای به این ایستگاه می رسید.
فاصله تا دانشگاه دهلی: ۷٫۸ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای به این دانشگاه می رسید. با اتوبوس های خط ۱۵۶- ۱۱۶- ۸۰۵ A- 883 حدود یک ساعت و ۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا بازار کارول باغ: ۹٫۷ کیلومتر است که با تاکسی ۵۰ دقیقه ای به این بازار می رسید. . با اتوبوس های خط ۷۲۱- ۱۱۶- ۸۰۵ A، حدود یک ساعت و  ۲ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا قلعه قرمز: ۱۲٫۲ کیلومتر است که با تاکسی ۳۵ دقیقه ای به این قلعه می رسید. . با مترو و خط بنفش و سپس خط زرد، حدود ۴۶ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا جنتار مانتار: ۱۳٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵۵ دقیقه ای به این مکان می رسید. با مترو و خط زرد، حدود ۵۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا راج گات- یادبود مهاتما گاندی: ۱۳٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۳۷ دقیقه ای به این بنای یادبود می رسید. با مترو و خط زرد، حدود یک ساعت و ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا رشتراپاتی بهاوان: ۱۳٫۶ کیلومتر است که با تاکسی یک ساعته به این بنا می رسید. با مترو و خط زرد، حدود ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا دروازه هند: ۱۵٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵۰ دقیقه به این دروازه می رسید. با مترو و خط زرد، حدود یک ساعت در راه خواهید بود.
فاصله تا میدان پراگاتی: ۱۵٫۶ کیلومتر است که با تاکسی ۴۵ دقیقه به این میدان می رسید.
فاصله تا آرامگاه همایون: ۱۸٫۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵۵ دقیقه به این دروازه می رسید. ابتدا با اتوبوس و سپس با مترو و عوض کردن چندین خط، حدود یک ساعت و ۸ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی: ۱۹٫۹ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل یک ساعت و ۵ دقیقه در راه خواهید بود.
فاصله تا فرودگاه آگرا: ۱۹۱٫۸ کیلومتر است که با تاکسی نزدیک به ۵ ساعت تا هتل در راه خواهید بود.

همانطور که مشاهده کردید، این هتل می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما برای اقامت در هندوستان باشد. لینک زیر شما را در خرید تور هندوستان بیشتر راهنمایی می کند.

 

http://www.parmidatours.com/tour/india

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو

تور هندوستان با اقامت در هتل کسپیا دهلی نو

دی 23, 1396 3:12 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط