در این هفته در ویکی هتلز چه گذشت

در هفته ای که گذشت در ویکی هتلز به معرفی چندین هتل زیبا از سراسر ایران و جهان پرداختیم که در این میان برخی از آنها کمی عجیب غریب بودند.
اگر قصد سفر به کشورهای نزدیک ایران را دارید، در مطلبی تحت عنوان “هتل رادیسون بلو مجلل ترین هتل در کشور گرجستان” یک هتل لوکس 5ستاره در کشور گرجستان را معرفی کردیم. همچنین برای علاقه مندان به خرید تور ارمنستان در  مطلب  “تور ارمنستان را با هتل مولتی گراند تجربه کنید” به معرفی یکی از لوکس ترین و مجلل ترین هتلهای 5ستاره ی شهر ایروان پرداختیم.
در معرفی این گروه از هتلها، هتلهای آنتالیا را فراموش نکردیم. “هتل آکرا در لارا را تجربه کنید” در بخوانید تا با یکی از زیباترین هتلهای منطقه ی لارای آنتالیا آشنا بشوید.

هتل آکرا در لارا

هتل آکرا در لارا

در این بین پا را کمی فراتر گذاشتیم و سفری به هندوستان، تایلند، چین و ایتالیا داشتیم. در شهر چین به دلیل برگزاری نمایشگاه بهاره ی گوانجو در مطلب “معرفی هتل گوانگجو زلانگ” یک هتل زیبا در شهر گوانجو چین را معرفی کردیم. مطلب “معرفی هتل لجندیل بیجینگ پکن” را از دست ندهید که یکی از زیباترین هتلهای پکن در آن معرفی شده است.
به دنبال سفرهایمان به شرق آسیا با “تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا” هتلی لوکس در شهر آگرای هندوستان را معرفی کردیم. در ضمن یادتان باشد که یکی از معروف ترین بناهای تاریخی جهان مسجد تاج محل است که در این شهر واقع شده است. در مطلبی به “معرفی تاج محل هندوستان” پرداختیم.
در همان حوالی کشور تایلند واقع شده است که با مطلب “هتل رویال کلیف پاتایا” شما را دعوت کردیم به یکی از شهرهای بینهایت زیبای کشور تایلند یعنی پاتایا سفر کرده و اوقات خوشی را با اقامت در این هتل سپری کنید.
اگر علاقه مند به سفرهای لوکس اروپایی هستید حتما سری به ایتالیا بزنید. ما در مطلب “تور ایتالیا هتل لوکسBoscolo Exedra رم” به معرفی یکی از زیباترین هتلهای 5ستاره ی شهر رم ایتالیا پرداختیم.
اما به چند هتل عجیب و غریب رسیدیم که به افراد ماجراجو پیشنهاد می شود. شاید برای شما جالب باشد که در هتلی نمکی و هتلی از برف و یخ اقامت کنید. پس مطلب “هتلی نمکی در بزرگترین دشت نمک جهان” و “با این هتل برفی سوئیس آشنا شوید” را دنبال کنید.

هتل برفی در سوئیس

هتل برفی در سوئیس

اما از هر چه بگذریم سخن از هتلهای کشور عزیزمان را نباید فراموش کنیم. در این هفته به معرفی هتلهایی در تهران، بندر انزلی و اصفهان پرداختیم. اگر قصد سفر به این سه شهر را دارید مطالب “هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی” ، “9 درصد تخفیف برای رزرو هتل سیمرغ داران اصفهان” ، “16درصد تخفیف برای اقامت در هتل صبا اصفهان” و “هتلهای به صرفه تهران هتل مینا” را حتما مطالعه کنید تا با بهترین و به صرفه ترین هتلها آشنا می شوید. در این مطالب به میزان تخفیف هتلها اشاره کردیم تا انتخاب برای شما راحت تر باشد.

هتل مینا تهران

هتل مینا تهران

اردیبهشت 8, 1396 7:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط