در این هفته در ویکی هتلز چه گذشت؟

در هفته ای که گذشت به اقصی نقاط ایران و دنیا سفر کردیم و در این گشت دور دنیا به چند هتل سر زدیم. در گشت و گذار خود به معرفی چندین هتل در  توریستی تری شهرهای ایران یعنی اصفهان، مشهد، کیش، قشم و شیراز پرداختیم تا شاید شما را در رزرو هتل در این شهرها کمک بکند. همچنین به پرطرفدارترین مقاصد گردشگری تورهای خارجی این روزها در ایران اشاره کردیم و از میان هتلهای آنها چند مورد را برای شما معرفی کردیم.
قطعا اصفهان و شیراز محبوب ترین شهرهای توریستی ایران به لحاظ تاریخی هستند. این روزها نه تنها گردشگران ایرانی بلکه گردشگران خارجی نیز به این دو شهر باستانی سفر می کنند تا از آثار باستانی متعدد این دو شهر بازدید کنند. ما هم برای علاقه مندان به سفر به این دو شهر هتلهایی را معرفی کردیم. با دنبال کردن مطلب “هتلی قدیمی و اصیل در چند قدمی زاینده رود” و “هتل آسمان یکی بهترین هتلهای اصفهان” با دو هتل 4ستاره ی شیک در اصفهان و مطلب “هتل کوثر شیراز، هتلی ارزان در شیراز” با هتلی اقتصادی در شیراز بیشتر آشنا بشوید.

هتلهای اصفهان هتل آسمان اصفهان

هتلهای اصفهان هتل آسمان اصفهان

در این هفته به دو جزیره ی زیبا و دوست داشتنی در خلیج همیشگی فارس هم سفر کرده و شما را با هتلهایی مناسب برای خانواده های ایرانی آشنا کردیم. در مطالب “هتلهای اقتصادی کیش هتل آبادگران کیش” و “تخفیف هتلهای کیش هتل شباویز کیش” با دو هتل به صرفه در کیش بیشتر آشنا شدید. کشتی یونانی یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری کیش است که اگر بخواهید بدانید “کدام هتلهای کیش نزدیک به کشتی یونانی است؟” روی لینک کلیک کنید.

هتلهای کیش هتل آفتاب شرق کیش

هتلهای کیش هتل آفتاب شرق کیش

همچنین در سفر به کیش دو هتل زیبا یکی سه و دیگری 4ستاره را معرفی کردیم. هتل سه ستاره آفتاب شرق در مطلب “هتلهای کیش هتل آفتاب شرق کیش” و هتل 4ستاره هلیا در مطلب “هتل هلیا کیش ” معرف حضور شما شدند. اما حالا که در جزایر جنوبی کشور به سر می برید ما در مطالب “هتل های دو ستاره قشم” و “هتلهای قشم نزدیک به سیتی سنتر” چند هتل مناسب را برای علاقه مندان به سفر به قشم معرفی کردیم تا در رزرو هتل در قشم راهنمای آنها بشود.
اما در مطالب هفته، شهر مقدس مشهد را از قلم نینداختیم و در مطلب “هتل عماد مشهد” یکی از هتلهای 4ستاره ی شیک در مشهد که در نزدیک حرم قرار دارد را معرفی کردیم. این هتل در خیابان نوغان مشهد تنها 350متر تا حرم مطهر فاصله دارد که یکی از بهترین گزینه های رزرو هتل مشهد محسوب می شود.

تور آنتالیا هتل ماجستی میراج آنتالیا

تور آنتالیا هتل ماجستی میراج آنتالیا

در سفرهای خارجی هفته سفری به ترکیه و شهرهای مارماریس و آنتالی داشتیم. با دنبال کردن مطلب “هتل ماجستی میراج پارک در آنتالیا” با هتلی زیبا در آنتالیا و مطلب “هتل مارماریس ریزورت جایی برای آرامش” با هتلی در ساحل زیبای مارماریس آشنا بشوید.
یکی از شهرهای توریستی محبوب در حوالی ایران شهر دبی است که در مطلب “رزرو هتل به سبک قدیمی در دبی” یک هتل لوکس با حال و هوای سنتی را معرفی کردیم. قطعا اقامت در این هتل لذت بیشتری نصیب شما می کند که رزرو آن را ارزشمند می کند.
در این هفته کشورهای آسیای شرقی نظیر چین، مالزی و هند را هم در نظر داشتیم و به معرفی هتل در این سه کشور پرداختیم. در مطالب “تور چین اقامت رویایی در هتل هیلتون پکن” ، “تور مالزی ارزان با هتل فلامینگو کوالالامپور” و “معرفی «هتل کانتری این» دهلی” به ترتیب هتلهایی را در شهرهای پکن، کوالالامپور و دهلی معرفی کردیم.
اما سفری به اروپا هم داشتیم که در سفر به شهر توریستی بلغارستان به معرفی دو هتل در ساحل شنهای طلایی پرداختیم. اگر علاقه مند به خرید تور بلغارستان هستید مطالب “معرفی هتل Marina Grand Beach بلغارستان” “تور بلغارستان اقامت در هتل ساحلی النا” “تور بلغارستان هتل 4ستاره لونا” را حتما مطالعه کنید. در این هفته سفری کوتاه هم به سن پترزبورگ روسیه داشتیم که یک کشور اوراسیایی است. در این شهر در مطلبی با نام “هتل پارک این پریبالتییسکایا سنت پترزبورگ” یکی از بهترین هتلهای این شهر را برای خوانندگان عزیز معرفی کردیم.

اردیبهشت 29, 1396 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط