در این هتلها روح زندگی میکند

آیا میخواهید یک هالووین واقعی را لمس کنید؟ نظرتان درباره ی رزرو خالی از سکنه ترین هتل چیست؟ اما اگر این سخن برای شما کمی عجیب است، با اشاره به آن خواندن مطالبی درباره ی این هتل ها میتواند بر ستون فقرات شما رعشه بیندازد.

Stanley Hotel, Estes Park, Colorado

این هتل در یک شهر کوچک در لبه شرقی پارک ملی کوه راکی ساخته شده است. گفته میشود در این هتل اقداماتی رخ داده است که مقدمات ساخت استاد هیجان ترس یعنی فیلم “The shining “  را فراهم آورد. این هتل که بیش از یک قرن است که از افتتاح آن میگذرد، وقوع اتفاقات ترسناک همیشه قسمتی از تارخچه ی آن بوده است. صدای خندیدن و دویدن بچه ها همیشه در طبقه ی چهارم این هتل گزارش شده است. خانم Stanley که یکی از صاحبان هتل است، بارها اذعان داشت که خود او بارها صدای نواخته شدن پیانوی خود را شنیده است.

Stanley Hotel, Estes Park, Colorado

هتل Hotel Roosevelt, Hollywood، کالیفرنیا

مهمانان و کارکنان هتل گزارش کرده اند که بارها تصویر یک زن بلوند با لباس فرم سابقش در آینه دیه اند ، حضور او نیز در کنار استخر ترپیکانا این هتل احساس شده است. همچنین گزارشهایی از تماس های تلفنی مرموز به اپراتور هتل و نقاط سرد مکرر نیز به دست رسیده است.

 Hotel Roosevelt, Hollywood, California

هتل The Brown Palace Hotel, Denver، کلورادو

این هتل همیشه به عنوان یکی از هتلهای لوکس در کلورادو قلمداد میشود که پذیرای بسیاری از ستارگان است، البته به نظر میرسد این هتل پذیرای تعداد زیادی از اواح نیز هست چرا که در طول سالیان متمادی، اتفاقات ماورای طبیعی بسیاری از سوی کارکنان و مهمانان هتل گزارش شده است. داستان شامل رؤیت یک کوارتت زهی در سان مارکو ،اتاق که در آن مهمانان برای لذت بردن از اجرای موسیقی استفاده میکنند، است که به وسیله ی آنها گفته میشود که ” ما اینجا زندگی میکنیم”.

The Brown Palace Hotel, Denver, Colorado

هتل Castle Leslie، ایرلند

این قلعه ی زیبا در سال 1872 تکمیل شد اما قدمت املاک آن به سالهای بسیار دور باز میگردد. اما امروز این اقامتگاه لوکس به خانه ی تعدادی از اوراح تبدیل شده است که گفته میشود یکی از آنها نورمن لسلس است که ظاهرا پیش تر ساکن اتاق قرمز بوده است. به گفته ی بسیاری یک راهب خاکستری و گرد و خاکی گاهی اوقات در سالن ضیافت دیده می شود.

Castle Leslie, County Monaghan, Ireland

هتل Ross Castle، ایرلند

این قلعه ی سنگی که دارای 5 اتاق خواب است، در سال 1536 ساخته شد. اگر شما در این اقامتگاه بمانید، شانس زیادی برای نخوابیدن خواهید داشت. مهمانانی که در این اقامتگاه میمانند، معمولا شب های با صدای پچ پچ و باز و بسته شدن خود به خودی در از خواب بیدار میشوند. آنها همچنین بعضا احساس میکنند که کسی در کنار تختشان نشسته است.

Ross Castle, County Meath, Ireland

هتل Hotel del Coronado، کالیفرنیا

این قصر زیبا در سال 1888 ساخته شد و اقامتگاه بسیاری از افراد معروف و مشهور و رئسای جمهور بوده است، ضمنا گفته میشود که این مکان جایی بوده است که پادشاه ادوارد هشتم برای اولین بار Wallis Simpson را ملاقات کرده است. وحشتناک ترین اتفاق این هتل به پیدا شدن جسد تیر خورده ی کیت مورگان در اتاقش برمیگردد. به گفته ی کسانی که در این اتاق اقامت کرده اند، تلویزیون ها به طور خودکار روشن میشدند، گاهی هم یک زن زیبایی را ایستاده کنار پنجره دیده اند.

Hotel del Coronado, Coronado, California

هتل Dalhousie Castle  اسکاتلند

این هتل که به هتل ماه عسل ها نیز معروف است، جاییست که لیدی کاترین خود را حلق آویز کرده است. لیدی کاترین که به دلیل آنکه مادر و پدر وی، او را از دیدار پسری جوان منع کرده بودند، خود را کشت، گفته میشود که روح او بارها و بارها موهای بسیاری از مسافران را از پشت کشیده است.

Dalhousie Castle, Edinburgh, Scotland

تیر 26, 1395 8:22 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط