دریاچه ای رویایی به نام آنسی در فرانسه

یکی از اصلی ترین لذتهای سفر به کشور فرانسه در کنار بازدید از موزه ها و بناهای معروف و قدم زدن در خیابان شانزه لیزه، رفتن به دل طبیعت بکر این کشور اروپایی است. اگر شانس این را داشتید که با تور فرانسه به این سرزمین پر جاذبه سفر کنید، رفتن به طبیعت جادویی این کشور را از دست ندهید.
کشور فرانسه به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد از طبیعت خیره کننده ای برخوردار  است. این کشور پهناور اروپایی از طرفی به دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس ختم می شود و از طرفی رشته کوههای زیبای آلپ آنرا از شرق احاطه کرده اند. همین موقعیت برای فرانسه طبیعت بکر و نفس گیری را رقم زده است که هر ساله گردشگران بسیاری را وسوسه ی طبیعت گردی در فرانسه می کند. از جمله جاذبه های طبیعی فرانسه باید به دریاچه های زیبا و خوش منظره ای اشاره کرد که در سراسر کشور گسترش یافته اند.

تور فرانسه دریاچه آنسی
اگر با تورهای متنوع فرانسه شما هم مهمان این کشور توریستی شدید، بازدید از دریاچه آنسی در شرق کشور را به هیچ وجه از دست ندهید. دریاچه ی آنسی یکی از دهها دریاچه ی کشور فرانسه است که از طبیعت خیره کننده ای برخوردار است.
شکل گیری دریاچه ی آنسی به 18هزار سال قبل باز می گردد که از ذوب شدن یخچالهای آلپ شکل گرفته است. امروزه این دریاچه از منابع مختلف زیرزمینی و رودخانه های متعدد تغذیه می شود. این دریاچه با وسعت 27 هکتار سومین دریاچه ی بزرگ فرانسه است که در دره ای در میان رشته کوههای آلپ خود نمایی می کند.
دریاچه ی آنسی یکی از زلال ترین و تمیز ترین دریاچه های دنیا است که جلوه ی بی نظیری را در این منطقه ایجاد کرده است. طبیعت سبز و دریاچه ی آرامی که در میان آن جا خشک کرده است، بهترین فرصت برای استراحت در دل طبیعت است. هر ساله گردشگران بسیاری از سراسر دنیا برای تماشای مناظر خیره کننده راهی منطقه ی Haute-Savoie می شوند.
در این منطقه به دلیل جذابیتهای توریستی ای که دارد امکانات رفاهی متعددی نظیر کافه، رستوران، هتل، کرایه ی قایق و غیره تدارک دیده شده است. اگر مسافر فرانسه شدید حتما از این دریاچه ی بی نظیر دیدن کنید تا روحتان جلا پیدا کند.

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

تور فرانسه دریاچه آنسی

شهریور 26, 1396 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط