خصوصیات یک هتل خوب کدامند؟

بخشی از رضایت مندی مسافران از یک سفر را هتل و اقامتگاه تعیین می کند. هر چه خدمات هتل در سطح بالا و از کیفیت خوبی برخوردار باشند. میزان رضایت میهمانان بیشتر می شود و خاطرات خوشی به یادگار خواهد ماند، سعی کنید در انتخاب هتل مناسب برای اقامت تمام سعی تان را بکنید.

شاید انتخاب یک هتل مناسب کمی دشوار باشد و معیار های یک انتخاب درست را ندانید. در ادامه چند مورد از خصوصیات یک مکان اقامتی خوب را بیان می کنیم.

هزینه های اقامت

خصوصیات هتل مناسب

مرتبط ترین گزینه به اقامتگاه خوب بحث مخارج است. اگرچه مثل معروفی بین ما ایرانی ها رواج دارد که هر چقدر پول بدهی همانقدر آش می خوری اما همیشه هم هزینه اضافی دلیل بر کیفیت بالاتر نیست.

بهتر است از هزینه های اضافی صرف نظر کنید و قبل از هر چیز انتظارتان از اقامتگاه را یادداشت کنید سپس دنبال هتل مناسب بگردید. خب شما کهع در یک سفر تفریحی به سالن کنفرانس یا چنین خدماتی احتیاج ندارید چرا به هتلی بروید که برای اینگونه خدمات اضافی پول از شما می گیرد؟

ستاره های هتل

اگرچه تعداد ستاره های هتل نشان دهنده کیفیت و سطح خدمات هتل هستند اما این همه چیز نیست. میزان بالای آرامش، منظره و چشم انداز و از این قبیل مواردی که در یک هتل معمولی وجود دارد شاید یک هتل 5 ستاره نداشته باشد. بسته به انتظار خودتان هتل را انتخاب کنید نه به تعداد ستاره های هتل. شاید شما اقامت در یک باغ را بیشتر دوست دارید تا یک فضای کاملا پیشرفته و لوکس آنوقت چه؟

عوامل موثر در درجه بندی و خصوصیات یک هتل خوب

صورت حساب هتل

سطح کیفی خدمات، سرویس ها و غذاهای طبخ شده در کنار مواردی از قبیل داشتن اتاق ها و سوئیت های مختلف و چند تخته با ویوهای گوناگون (چشم انداز)، محل بازی برای بچه و اجرای برنامه های خاص برای مسافران و گردشگران، برخورداری از مجموعه های تفریحی و رفاهی در محیط داخل هتل از جمله استخر روباز و سر پوشیده در کنار یک تخت ماساژوری همراه با ماساژور متخصص، مکان قرارگیری هتل و نوع دسترسی آن به مرکز شهر و جاذبه های تفریحی و گردشگری و البته استخدام یک کادر خدماتی مجرب و مسلط به زبان انگلیسی که قادر باشند در هر زمینه ای بدون هیچ چشم داشتی به شما کمک کنند می تواند در درجه بندی و ستاره دار شدن هتل ها مهم و حائز اهمیت تلقی شود!

اردیبهشت 13, 1397 10:31 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط