معرفی خانه مرشدی در کاشان

کاشان یکی از شهر های ایران است که جاذبه های گردشگری متعددی در آن وجود دارد. این شهر به دلیل داشتن آب و هوای مناسب هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. در صورتی که عازم شهر کاشان هستید می توانید با رزرو هتل داخلی ارزان اقامتگاهی مناسب برای خود رزرو نمایید. در شهر زیبای کاشان هتل های متعددی وجود دارد که به راحتی با رزرو هتل داخلی ارزان می توانید در یکی از آن ها اقامت نمایید. خانه مرشدی یکی از اقامتگاه های راحت در کاشان است که در ادامه ی این مطلب به معرفی آن می پردازیم با ما همراه باشید.

خانه مرشدی کاشان

خانه مرشدی خانه ای قدیمی در کاشان است که امروزه از آن به عنوان هتل سنتی استفاده می کنند. این خانه نزدیک به ۲۵۰ سال پیش در خیابان دروازه اصفهان ساخته شده است. این خانه در سال ۱۳۹۴ بازسازی شد و از آن به بعد به عنوان اقامتگاهی سنتی در شهر کاشان تاسیس شد. خانه های کاشان به صورت دو طبقه است و این خانه نیز در دو طبقه ساخته شده است و بعد از بازسازی ۸ اتاق آن را تحت اتاق های هتل چهار اتاق دو تخته، دو اتاق سه تخته و دو اتاق پنچ تخته و مجهز به تمامی امکانات رفاهی به سبک سنتی برای راحتی مهمانان مهیا کردند.
اتاق های این هتل با اثاث های قدیمی و همراه با تخت های راحت و ترکیب رنگ های قرمز و سفید مزیین شده است که نمایانگر خانه های اعیانی در دوره قاجار می باشد. جالب است بداند که می توانید عتیقه جات، منسوجات و کوزه های سفالی را در اتاق های این هتل ببینید.

خانه مرشدی
این هتل نظیر یک هتل ۴ ستاره است که با معماری سنتی ایرانی همخوانی دارد. لازم به ذکر است که این هتل در بافت تاریخی کاشان و نزدک به آثار تاریخی و بازار کاشان قرار گرفته است. در نتیجه در مرمت و احیای خانه مرشدی کاشان به عنوان هتل، تعدادی اتاق ها را در زیرزمین خانه طراحی و مبله کرده اند. هوای سرد و خنک این اتاق ها به طور طبیعی در فصول گرم سال، اقامت راحت تری را برای شما در این خانه هتل فراهم آورده است.
در هر گوشه و کناری از خانه ردّی از یک فرش دستباف نفیس پیدا می کنید. تمام اتاق ها دارای سرویس فرنگی و حمام هستند و سوئیت های هتل جدای از این امکانات، آشپزخانه هم دارند.

همچنین بخوانید: هتل های ارزان در کاشان

امکانات هتل مرشدی کاشان

در خانه مرشدی امکانات بی نظیری برای رفاه مهمانان ارائه داده می شود که صبحانه ی رایگان یکی از امکانات این هتل است. در داخل اتاق ها و حتی محوطه ی خانه سنتی، اینترنت رایگان در دسترس مهمانان قرار داده می شود. برای نگهداری بیش از ۱۰۰ خودرو در پارکینگ اختصاصی این هتل فضا وجود دارد. ۸ اتاق برای رزرو هتل وجود دارد. در حیاط هتل و رستوران روباز فضایی صمیمی و شاد وجود دارد. با اقامت در این هتل م توانید در تور های کاشان گردی شرکت نمایید. در چایخانهی سنتی هتل می توانید انواع شربت ها و دمنوش های خوشمزه کاشانی را سفارش دهید.

خانه مرشدی

دی 2, 1397 3:18 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط