حمله خرس به گردشگر در تایلند+فیلم

سفر به کشورهایی که اقلیم متفاوتی نسبت به شهر و دیار ما دارند بسیار هیجان انگیز است. یکی از همین نقاط، کشور تایلند است که چند سالی است تورهای آن حسابی طرفدار پیدا کرده است. قیمت تور تایلند مرداد 96 از حدود 2میلیون تومان آغاز می شود که اگر بیشتر جستجو کنید می توانید تور ارزان تر تایلند هم پیدا کنید.
اما سفر به سرزمینی چون تایلند با آب و هوای استوایی که از پوشش گیاهی و جانوری فرای ایران عزیزمان برخوردار است، با چالشهای بسیاری روبه رو است. در این مناطق با حیات وحشی روبه رو هستید که گاهی می تواند برای شما بسیار خطرناک باشد. شاید همین طور که در طبیعت راه می روید یک مار زیر پایتان سبز شود. در این مورد باید حتما با یک راهنمای محلی حرفه ای دل به طبیعت گردی بسپارید.

حمله خرس به گردشگر در تایلند

حمله خرس به گردشگر در تایلند

در این سفر تنها طبیعت نیست که می تواند خطرناک باشد، بلکه در باغ وحش هم باید حواستان را خوب جمع کنید. فیلمی که اخیرا در شبکه های اجتماعی و اخبار داغ گردشگری منتشر شده است، نشان می دهد در باغ وحش تایلند یک خرس وحشی به یک گردشگر حمله می کند و تا مرز کشتن او را می برد.
به گزارش ویکی هتلز به نقل از خبرنگاران جوان، در قضیه ی حمله خرس به گردشگر داستان از این قرار است که یک گردشگر بی احتیاط در باغ وحشی در در استان پیجابون تایلند از دیوار محل نگهداری خرس برای بازی و غذا دادن به خرس آویزان می شود. اما خرس که هیچ نوع شوخی ای را برنمی دارد، ناگهان مرد بیچاره را به پایین کشیده و به حساب او می رسد.
پس از سقوط مرد به جایگاه خرس، داد و فریاد همراهان و سایر گردشگران بلند و تلاشها برای نجات او آغاز می شود. اما خرس بدون توجه به داد و فریاد دیگران و تلاش آنها برای کمک رسانی تا جا دارد انتقام حیوان آزاری را می گیرد. در نهایت در کمال ناباوری مرد از دست خرس نجات یافته و به بیمارستان انتقال داده می شود.
فیلم این اتفاق ناخوشایند در ادامه آورده شده است که تماشای آن به افراد حساس توصیه نمی شود:

مرداد 14, 1396 1:20 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط