تور یک روزه را در تنگه واشی تجربه کنید

با آغاز شدن فصل سفر و گردشگری، آژانسهای مسافراتی و تفریحی بسیاری اجرای تورهای گردشگری را آغاز کرده اند که از پرطرفدارترین آنها، تورهای یک روزه هستند. مقصد این تورها معمولا در اطراف تهران هستند و به دلیل آنکه احتیاجی به اقامت و رزرو هتل تهران و یا هر شهر دیگری وجود ندارد، و به دلیل کوتاه بودن آنها، بسیار پرطرفدارند. امروز به معرفی یکی از تورهای محبوبی میپردازیم که به بسیاری از علاقه مندان به سفرهای کوتاه مدت ،پیشنهاد میشود.

تور یک روزه تنگه واشی

تنگه واشی کجاست؟

تنگه واشی یا همان تنگه ساواشی یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری است که در اطراف تهران در 17 کیلومتری شهر فیروز کوه قرار گرفته است. هنگامی که از تهران به سمت دماوند میروید، 17 کیلومتر بعد از فیروزکوه، به خروچی سمت چپی میپیچید که شما را به سمت تنگه واشی هدایت میکند.
این مکان به خصوص در فصل تابستان محبوبیت بیشتری دارد و بسیاری از گردشگران این فصل را برای گذراندن اوقات فراغت خود در این منطقه را انتخاب میکنند. تنها یک پیاده روی 3 کیلومتری در دل کوه لازم است تا به آبشار زیبای 15 متری برسید.
در نزدیکی این آبشار هم رستوران و تفرجگاه کوچکی قرار دارد.همه ساله تور های یک روزه بسیاری به سمت تنگه واشی حرکت می کنند و به دلیل طبیعت خاص آن از طرفداران زیادی بر خوردار است.
چنانچه به دنبال آرامش و سکوت هستید روزهای وسط هفته را برای رفتن انتخاب کنید اگر به دنبال هیاهو هیجان و شادی بودن با جمع هستید روزهای جمعه را به شما پیشنهاد می‌کنم تنگه واشی جایی است که شلوغی شما را به هیجان می‌آورد و باعث آزار شما نخواهد شد.
اگر تصمیم به خرید تور یک روزه داشتید، تنگه واشی را حتما به عنوان یکی از گزینه های خوب خود روی میز داشته باشید ،مطمئنا این تور را بارها و بارها امتحان خواهید کرد.

تنگه واشی

تنگه واشی

خرداد 4, 1395 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط