تور کیش؛ بهترین هتل های کیش از نظر مسافران

به نظر میرسد با گرانتر شدن دلار و ارزهای مسافرتی و همچنین عوارض خروج از کشور، توریست های ایرانی بیشتر به سفرهای داخلی جذب شده و ایرانگردی را به سفر خارجی ترجیح می دهند. تور کیش یکی از پر طرفدارترین هاست خصوصا در فصل زمستان که نواحی شمالی ایران سرد است کیش به آب هوای مساعدی دارد که انواع تفریحات ساحلی را می شود در آنجا انجام داد.

اگر قصد سفر به کیش این دبی پارسی را دارید بهتر است این نوشته را بخوانید تا با بهترین هتل های سه ستاره کیش از دیدگاه مسافران آشنا شوید.

هتل ستاره طلایی کیش

هتل ستاره طلایی کیش، بهترین هتل های کیش

هتل ستاره طلایی کیش، بهترین هتل های کیش

هتل ستاره طلایی کیش مناسب آن دسته از افرادی است که نمی خواهند پول زیادی برای اقامت بپردازند و با بودجه های کم کاملا سازگار است. این هتل از لحاظ امکانات رفاهی کاملا مناسب است و قیمت خوبی دارد. اما نباید از آن انتظار خدماتی سطح بالا مانند صبحانه های متنوع را داشت. همچنین فاصله آن تا مرکز شهر کمی بیشتر است.

البته دوری از مراکز خرید مشکلی نیست که حل شدنی نباشد چون هتل سرویس هایی دارد که میهمانان را به مرکز شهر و سایر جاذبه ها می رسانند. باید زمان خروجتان را با سرویس های هتل هماهنگ کنید تا مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای تردد نباشید.

هتل سان رایز کیش

هتل سان رایز کیش

هتل سان رایز کیش

یکی دیگر از هتل های سه ستاره محبوب کیش هتل سان رایز است. این هتل نسبت به هزینه ای که پرداخت می شود راضی کننده است. فاصله زیادی نسبت به جاذبه های تفریحی و مرکز شهر ندارد و همچنین وضعیت صبحانه و خدمات دهی هتل مورد رضایت کاربران بوده. در هتل لیدرهایی برای آشنایی با جاذبه های تفریحی وجود دارند همچنین پرسنل هتل بسیار خوش برخورد هستند و بر همه چیز نظارت کامل دارند.

تمیزی هتل و اتاق ها دیگر موردی است که بیشتر کاربران به آن اشاره کرده اند و برای یک هتل سه ستاره عالی دانسته اند.

هتل جام جم کیش

هتل جام جم کیش

هتل جام جم کیش

جام جم نام یکی دیگر از بهترین هتل های کیش است که میهمانان هتل از آن رضایت داشته اند. این هتل هم نسبت به پولی که در آنجا خرج خواهید کرد امکانات خوبی ارائه می دهد. خدمات صبحانه و دیگر خدمات نظافتی راضی کننده هستند و انتظارات از یک هتل سه ستاره را برآورده می سازند.

شاید دوری از مرکز شهر کمی باعث نارضایتی شود که با وجود تاکسی ها این مشکل نیز زیاد خودنمایی نمیکند. هر چه باشد نمیشود انتطار اقامت در یک هتل ارزان آنهم در مرکز شهر را داشت.

هتل سیمرغ کیش

هتل سیمرغ کیش

هتل سیمرغ کیش

هتل های سه ستاره کیش همگی قیمت خوبی دارند و خدمات راضی کننده ای ارائه می دهند. سیمرغ نام هتل دیگری است که در لیست بهترین هتل های کیش قرار می گیرد. این هتل نیز همانند موارد پیشین قیمت منصفانه ای نسبت به خدمات و امکاناتش دارد.

پرسنل این هتل برخورد خوبی با مسافران دارند و نظافت را همیشه رعایت می کنند. دیگر مزیتی که هتل سیمرغ کیش دارد نزدیکی به مرکز شهر و دسترسی ساده آن است.

نزدیکی هتل به ساحل یکی دیگر از مزیت های آن است که در نوع خود برای یک هتل سه ستاره بی نظیر است.

آذر 1, 1397 11:35 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط