تور چین و دیدن بزرگترین ساختمان جهان

به کشور چین که سفر کنید، از برترین جاذبه های توریستی دنیا دیدن می کنید، مرتفع ترین، بزرگترین، خطرناک ترین و عجیب ترین بناها. برای تماشای این همه شگفتی که در سرزمین ناشناخته ی چین گسترش یافته است، تور چین تابستان 96 را خریداری کنید.
یکی از جاذبه های کشور چین، بزرگترین ساختمان جهان است. ساختمان مرکز جهانی قرن جدید چنگدو در جولای 2013 افتتاح شد تا با وسعت 500هزار مترمربع بزرگترین ساختمان جهان لقب بگیرد. این وسعت یعنی ۲۰ برابر بزرگتر از تالار اپرای شهر سیدنی استرالیا، ۳۰ برابر بزرگتر از ساختمان پنتاگون و 16 برابر بزرگتر از استادیوم ویمبلی در لندن.

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

ساختمان مرکز جهانی قرن جدید چنگدو در مرکز شهر چنگدو در استان سیچوان چین واقع شده است. این ساختمان درواقع یک ساختمان چند منظوره است که شامل بخشهای تفریحی و تجاری می شود.
معماری این بنای عظیم مدرن نیز بسیار باشکوه است که تماشای آن هر بیننده ای را شگفت زده می کند. این ساختمان یک بنای شیشه ای است که از طراحی منحصر به فردی برخوردار است. بنا دارای سقف گنبدی شکل است که از جنس شیشه بر روی اسکلت فولادی سوار شده است.
فضای داخلی این بنا نیز بسیار خلاقانه طراحی شده است که شما را حیرت زده می کند. این مجموعه ی عظیم و شگفت انگیز دارای پارک، روستایی با طراحی مدیترانه ای، مرکز بین المللی کنفرانس، مرکز خرید، هتل 5ستاره، زمین اسکلیت، سالن هاکی روی یخ، سینما و یک کشتی به سبک کشتی دزدان دریایی است.
پارک این مجموعه جزیره ی بهشت نام دارد که این نام کاملا برازنده ی این مکان تفریحی مدرن است. جزیره ی بهشت دارای یک ساحل مصنوعی بسیار زیبا و رویایی است که ساحل و دریا را تداعی می کند. در این پارک امکانات و تجهیزات بسیار مدرنی برای بازیهای مهیج آبی فراهم کرده اند. امکانات قایق سواری خانوادگی نیز در این مجموعه وجود دارد. نکته ی جالب درباره ی جزیره ی بهشت این است که یک تلویزیون ال سی دی عظیم با پخش صدا و تصاویر امواج حس ساحل واقعی را منتقل می کند.

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

مرکز خرید مجموعه با فضایی شیک و مدرن، بزرگترین مرکز خرید در جنوب غرب چین است که لذت قدم زدن در فضایی متفاوت با دکوراسیون منحصر به فرد را نصیب شما می کند. نکته ی جالب درباره ی ساختمان مرکز جهانی قرن جدید چنگدو، یک خورشید مصنوعی است که به طور شبانه روزی به محوطه ی این ساختمان عظیم نور و گرما می بخشد.
اگر با تور چین تابستان  96 به سرزمین شگفتیها سفر کردید بازدید از این ساختمان عظیم با معماری شگفت انگیز و طراحی داخلی مدرن فوق العاده شیک را فراموش نکنید که شما را به سرزمینی ناشناخته در قرنهای آتی می برد.

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

تور چین ساختمان مرکز جهانی قرن جدید

تیر 3, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط