تور چین زمستان 96: هتل شنزن دیتیان

تور چین زمستان 96 در ادامه ی تورهای خارجی که فصل پاییز را با آمار فروش بالا پشت سر گذاشتند، به نظر می رسد در آخرین فصل سال 1396 نیز فروش خوبی را تجربه کند.
به طور کلی در چند سال گذشته توریست های آسیایی، به کشور چین به عنوان یک مقصد گردشگری توجه ویژه ای داشته و سفرهای متعددی را به این سرزمین پهناور و پر از عجایب صورت داده اند.
برای رزرو هتل در چین و در شهر شنزن، هتل سه ستاره ی دیتیان یکی از هتل های ارزان قیمت و با امکانات قابل قبول بوده است.
از چنین هتلی نمی توان انتظارات فوق العاده ای داشته و تصور نکنید که خدمات رفاهی در سطح عالی را از هتلی مانند هتل دیتیان شنزن دریافت خواهید کرد.
اما امکانات رفاهی این هتل به حدی هستند که شما از اقامت در این مکان رضایت خاطر داشته و با مشکلی روبرو نشوید.
به هر حال اگر مایل به پرداخت هزینه ی محدود و کمتری برای هتل محل اقامت خود در چین باشید، هتل سه ستاره ی دیتیان شنزن، انتخاب ایده آلی به شمار خواهد رفت.
از امکانات محدود هتل دیتیان شنزن که بگذریم، قرار گرفتن این هتل در منطقه ی گران قیمت و پولدارهای شنزن یعنی محله ی Luohu سبب شده تا به خودی خود سطح استانداردها در این هتل بالاتر از هم رده های آن در دیگر مناطق معمولی شهر شنزن باشد.
از هتل دیتیان تا فرودگاه بین المللی Bao An شهر شنزن چیزی در حدود 40 دقیقه سواری فاصله خواهید داشت.

هتل دیتیان شنزن چین
امکانات و خدمات رفاهی هتل دیتیان شنزن چین

این هتل سه ستاره فاقد استخر می باشد، اما مسافران می توانند از سونا و اتاق ماساژ هتل استفاده نمایند.
همین طور از سالن ورزشی خبری نیست اما میزهای بیلیارد و سالن پینگ پنگ شما را به خود سرگرم خواهند کرد.
پذیرش هتل شبانه روزی بوده و خدمات خانه داری در سطح خوبی ارائه می شوند.
خدمات تورها، مرکز تجارت، سرویس کرایه ی اتومبیل و خدمات تهیه ی بلیط در هتل سه ستاره ی دیتیان عرضه شده و این هتل در یک باغ زیبا قرار گرفته است.
خدمات شست و شوی لباس ها و همین طور اتوکشی و سرویس واکس کفش ها اینجا برقرار بوده و شما می توانید از دستگاه فکس و کپی نیز استفاده کنید.
گاو صندوق، اتاق های پاک و بدون سیگار، آسانسور، محل مخصوص سیگاری ها، امکانات باربکیو، فروشگاه در هتل، گاو صندوق، روزنامه، شبکه ی وای فای در لابی، کافه و رستوران و… از دیگر امکانات این هتل سه ستاره شهر شنزن چین هستند.

هتل دیتیان شنزن چین

هتل دیتیان شنزن چین

دی 13, 1396 1:46 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط