تور چین؛ شهر شنزن

همانطور که می دانید چین از وسعت زیادی برخوردار است. در هر سفر به این کشور میتوان از یک شهر دیدن کرد. هر چند تور های مخصویی مانند تور چین ویژه ژانویه هم وجود دارند که بازدید از چند شهر در دستور کارشان است.

در این نوشته شهر شنزن چین را معرفی میکنیم با ویکی هتلز همراه باشید.

شهر شنزن عنوان ثروتمندترین شهر در کشور پهناور چین را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل از امکانات رفاهی زیادی برخوردار می باشد و گردشگرانی که سالانه به این شهر سفر می کنند همواره رضایت زیادی از سفر خود دارند.

Shenzhen

این شهر همانطور که بیان شد جزء ثروتمندترین شهرهای چین می باشد اما به معنای این نیست که تنها ثروتمندان می توانند به شنزن سفر کنند بلکه برای افرادی که سفرهای اقتصادی را ترجیح می دهند هم مناسب است.

شهر شنزن دارای هتل های خوب و مناسبی جهت اقامت می باشد. از جمله هتل های خوبی که در این شهر برای اقامت وجود دارد هتل های اینترکانتیننتال، شرایتون و فیوژن شانگری لا می باشد. این نکته را نباید فراموش کنید که با توجه به لاکچری بودن این هتل ها هزینه نسبتا بالایی هم دارند. اما هتل های اقتصادی هم در شنزن وجود دارد که نام های آنها به ترتیب هتل هیات پالاس، هتل هانیانگ و همینطور هتل هالیدی است، که آماده سرویس دهی به گردشگران این شهر می باشد.

از جمله غذایی که بیشتر به سبک ذائقه ایرانی های نزدیک است می توان به این موارد اشاره کرد: خوراک گوشت چینی، مرغ یان سوجی، سالاد سیب زمینی چینی و برنج و کیمچی سرخ کرده، سوپ ذرت و مرغ برای تهیه غذا در رستوران هم می توانید سری به رستوران های دکیچن کوکو پارک، تریس و میلانو بزنید.

شنزن چین

بازارهای شهر شنزن یکی از بزرگترین بازارهای الکترونیک در قاره آسیا می باشند. این شهر به دلیل قرار گرفتن در کنار هنگ کنگ به سرعت پیشرفت کرده و مقام کلان شهر پیشرفته را در چین به خود اختصاص داده است. شما می توانید در بازارهای این شهر تمامی نیازهای خود را از جمله خرید پوشاک، لوازم تخصصی الکترونیکی و همینطور مواد خوراکی مورد نیازتان را تهیه فرمایید. بزرگترین مرکز فروش لوازم الکترونیکی به نام SEG در شهر شنزن قرار دارد که بسیاری از واردکنندگان لوازم الکترونیکی از این بازار خرید می کنند.

دی 5, 1396 11:08 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط