تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا

هندوستان با وجود طبیعت سرسبز و بکر و فرهنگ کاملا متفاوت یکی از نقاط توریستی جذاب و دوست داشتنی در سراسر دنیا به حساب می آید. گردشگران لوکس پسند می توانند در هتلهای لوکس دهلی نو و آگرا چند روزی زندگی شاهانه ای را تجربه بکنند و طبیعت دوستان می توانند در مناطق بکر هند به ماجراجویی بپردازند. از ایران نیز تور هندوستان به دلیل جذابیتهای خیره کننده ی این کشور طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

اگر از آژانس پارمیدا به آدرس http://www.parmidatours.com پکیج تور خود را خریداری کنید، هزینه ای که باید بپردازید با احتساب قیمت بلیط هواپیما، رزرو هتل 5ستاره و سایر خدمات نظیر گشت ویژه از 2میلیون و 345هزار تومان شروع می شود.
در سفر با تور هندوستان یکی از شهرهای توریستی هند که در آن چند شبی اقامت می کنید شهر آگرا در 200کیلومتری جنوب شهر دهلی نو است. در اگرا بنای تاریخی و باشکوه مسجد تاج محل جای خوش کرده است که باید در سفر به هند چند ساعتی را برای بازدید از این بنای مجلل اختصاص بدهید.
در آگرا یکی از هتلهایی که از مسافران مشتاق پذیرایی می کند هتل لوکس کلارکز شیراز آگرا است که در ادامه به معرفی هتل می پردازیم:

تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا

معرفی هتل 5ستاره کلارکز شیراز آگرا

بی شک با مشاهده ی تصاویر هتل کلارکز شیراز آگرا مشتاق می شوید که چند روزی را در اتاقهای لوکس هتل اقامت بکنید. باید گفت هتل کلارکز شیراز یکی از زیباترین هتلهای 5ستاره هندوستان است که در شهر آگرا واقع شده است.

هتل در موقعیتی استثنایی در میان انبوه درختان سرسبز قرار گرفته است که از پنجره ی اتاقها که چشمتان به این سرسبزیها بیفتد جادو می شوید و درمی یابید که در چه مکان نابی اقامت کرده اید. هتل به مسجد تاج محل بسیار نزدیک است که این هم مزیتی دیگر برای رزرو هتل محسوب می شود.
تمامی فضاهای هتل از تزئینات کلاسیک برخوردار هستند که این موضوع اقامت در هتل را بسیار لذت بخش می کند. اتاقهای دلباز هتل به صورت کلاسیک تزئین شده اند. مبلمان و تخت خوابهای چوبی کلاسیک به فضا حال و هوای دلنشینی بخشیده اند. برای اتاقها امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطلوب، تلویزیون صفحه تخت، سرویس حمام و دستشویی مجهز در نظر گرفته اند. کلیه ی اتاقها دارای پنجره با چشم اندازی از فضای سرسبز اطراف هستند.

تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا
هتل کلارکز شیراز دارای امکانات دیگری نظیر استخر روباز، سالن بدنسازی و ماساژ، اینترنت پرسرعت و رستوران است.  باید گفت اینترنت رایگان تنها 1ساعت در روز در دسترس عموم است. در رستوران مجلل هتل نیز انواع غذای هندی و چینی با بهترین کیفیت ارائه می شود. در این هتل صبحانه رایگان سرو می شود که می توانید در فضای آرام و دلچسب هتل نهایت لذت را از آن ببرید.

تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا

تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا

 

تور هندوستان هتل کلارکز شیراز آگرا

اردیبهشت 5, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط