تور فرانسه هتل Astoria Opera

از هتلهای زیبا و سطح متوسط پاریس می توان به هتل سه ستاره ی Astoria Opera اشاره کرد که در سال 2013 در لیست هتلهای برتر در این رده جای گرفته است.اگر با تور فرانسه به این پایتخت اروپایی سفر کنید می توانید این هتل را در لیست هتلهای خود قرار دهید و با انتخاب آن از سفرتان لذت ببرید.

معرفی هتل Astoria Opera

هتل Astoria Opera از موقعیت بسیار عالی ای برخوردار است.هتل تنها 15 دقیقه پیاده تا خیابان شانزه لیزه فاصله دارد.به علاوه نزدیکی هتل به ایستگاه متروی سن لازار دسترسی به اقصی نقاط شهر را راحت کرده است.همچنین هتل ۲۰ دقیقه‌ با اپرا و مون‌مارت و پالاس‌کلیشی فاصله دارد.از این رو اقامت در هتل Astoria Operaبه گردشگران شهر پاریس توصیه می شود. اقامت در هتل گردشگری در پاریس را راحت می کند.

از موقعیت خوب هتل که بگذریم اتاقهای هتل هستند که آرامش و آسایش را تامین می کنند.گرچه 85اتاق هتل مانند اکثر هتلهای پاریس کوچک هستند اما از امکانات خوبی برخوردار هستند.اتاقها بسیار تمیز و شیک هستند و از امکانات رفاهی چون تخت خواب راحت،تلویزیون، کانالهای ماهواره و حمام خصوصی با سشوار و سایر تجهیزات برخوردار هستند.

اتاق های هتل

اتاق های این هتل به اتاق دابل استاندارد با یک تخت دو نفره، اتاق توئین استاندارد با دو تخت یک نفره، اتاق تریپل استاندارد با سه تخت یک نفره یا یک تخت تک نفره و یک تخت دو نفره، اتاق دابل سوپریور با یک تخت دو نفره بزرگ یا یک تخت دو نفره معمولی، اتاق توئین سوپریور با دو تخت تک نفره، آپارتمان دو تخته تقسیم می شوند.

امکانات هتل

سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی،آسانسور،اتاق های خانوادگی، امکاناتی برای افرادی با معلولیت جسمانی، اتاق های عایق صدا، اسنک بار، سرویس صبحانه در اتاق، خشکشویی، انبار چمدان و … از امکانات این هتل هستند.

فاصله هتل از اماکن گردشگری

این هتل از اپرا گارنیر 1.2 کیلومتر، از سالن کنسرت La Cigale 1.3 کیلومتر، از طاق پیروزی 2.2 کیلومتر، از نتردام 3.7 کیلومتر، از موزه لور 2.6 کیلومتر، از Gare du Nord 2.3 کیلومتر فاصله دارد.

منبع: booking.com

 

هتل استرا اپرا پاریس

تور فرانسه هتل Astoria Opera

 

تور فرانسه هتل Astoria Opera

تور فرانسه هتل Astoria Opera

تور فرانسه هتل Astoria Opera

تور فرانسه هتل Astoria Opera

مهر 5, 1397 4:30 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط