تور زمستانی تایلند: هتل بلا اکسپرس

هتل سه ستاره ی بلا اکسپرس در تور زمستان 96 تایلند، می تواند نقش یک هتل ارزان قیمت را به خوبی ایفا کرده و در کنار آن امکانات رفاهی مناسبی نیز به مسافران خود اعطا می کند.
هتل بلا اکسپرس در شهر پاتایا واقع شده و چیزی در حدود 10 دقیقه سواری تا ساحل زیبای پاتایا فاصله دارد.
این هتل با وجود سه ستاره بودن یکی از هتل هایی ست که همیشه مورد توجه توریست های ایرانی قرار داشته است و همیشه توانسته رضایت مشتریان خود را در حد مطلوبی بالا نگه دارد.

هتل بلا اکسپرس پاتایا تایلند

امکانات هتل بلا اکسپرس

هتل سه ستاره ی بلا اکسپرس شهر پاتایا تایلند دارای یک پذیرش بیست و چهار ساعته بوده و انبار بار و چمدان آن به محض رسیدن شما، بارهایتان را تحویل خواهد گرفت.
همین طور این هتل شهر پاتایا دارای یک صندوق امانات نیز هست.

 

هتل بلا اکسپرس پاتایا تایلند

تمامی اتاق های هتل بلا اکسپرس دارای بالکن های اختصاصی بوده و از این بالکن ها می توانید منظره ی چشم نوازی از ساحل پاتایا را مشاهده نمایید.
اگر به دنبال امکانات تفریحی باشید، استخر روباز هتل، سونا و مرکز بدن سازی می توانند اوقاتی از وقت های اضافی شما را پر نمایند.
خدمات خانه داری، خدمات لباس شویی، خدمات خشک شویی، خدمات فروش تورهای داخل شهری، اتاق های پاک و بدون سیگار، اتاق های ضد صدا، رستوران، سرو صبحانه در اتاق و… از دیگر امکانات این هتل سه ستاره محسوب می شوند.
توصیه می کنیم برای خرید تور تایلند پاتایا، به آدرس http://www.parmidatours.com/tour/thailand مراجعه نمایید.
تور تایلند در 6 شب و 7 روز برگزار شده و پرواز آن توسط شرکت هواپیمایی THAI خواهد بود.
دیدنی ترین شهرهای تایلند، علاوه بر بانکوک شهرهای پاتایا و پوکت هستند که دنیای بی انتهایی از جاذبه های گردشگری طبیعی، سواحل شگفت انگیز و مراکز تفریحی متعددی را در آن ها خواهید یافت.

هتل بلا اکسپرس پاتایا تایلند

دی 16, 1396 4:37 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط