تور روسیه؛ معرفی هتل هلیپارک امپیر

معمو لا مسافرین هتل ها را بر اساس موقعیت جغرافیایی «دوری و نزدیکی به اماکن تفریحی و تجاری» انتخاب میکنند. مانیز در ویکی هتلز سعی بر آن داریم تا همیشه بهترین ها را برایتان معرفی کنیم.

گردشگری روسیه در فصل تابستان بیشتر مورد توجه توریستهای ایرانی و سایر کشور ها قرار میگیرد. از این رو قبل از شروع تابستان چند هتل مناسب برای اقامت در روسیه را معرفی خواهیم کرد.

اگر علاقمند به سفر به روسیه هستید، برای خرید تور روسیه تیر 96 کلیک کنید. در ادامه توجه شما را به هتل هلیپارک امپیر مسکو جلب میکنم، که یکی از گزینه های مناسب برای اقامت است.

هتل هلیپارک امپیر

هتل هلیپارک امپیر

هتل هلیپارک امپیر مسکو در رده 4 ستاره های دنیای هتلداری قرار گرفته است. و موقعیت جغرافیایی هتل هلیپارک امپیر مسکو که در ابتدای مطلب بیان شد، بسیار مناسب است.
نزدیک بودن مراکز توریستی و وجود وسایل نقلیه مناسب و خدمات ویژه که مسولین هتل برای مسافرین در نظر گرفته اند آنرا به یک هتل لوکس و رضایت بخش مبدل کرده است.

پنجره های دو جداره ای که در اتاق های هتل بکار رفته کمترین میزان سرو صدا را به داخل اتاق ها راه میدهد. تا بهترین شرایط برای استراحت و خواب فراهم گردد.

کسانی که برای ماه عسل تور روسیه را انتخاب کرده اند هم جایگاه ویژه ای در هتل هلیپارک امپیر مسکو دارند. این هتل با فراهم کردن سوئیت های ویژه مخصوص نو عروسان میتواند اقامتگاه ایده عالی برای دوران ماه عسل باشد.

از آنجایی که کشیدن سیگار در اتاقهای هتل ممنوع است. سالن مخصوص سیگار کشیدن هم میتواند علاقه مندان به استعمال دخانیات را راضی نگه دارد.

صبحانه در اتاق، لباسشویی – خشکشویی خدمات دیگری هستند که میتوان به آنها اشاره کرد.

هتل هلیپارک امپیر

اتاق های هتل هلیپارک امپیر

تهییه سرویس برای بازدید از اماکن تفریحی و توریستی نیز با هماهنگی مسئولین هتل امکان پذیر است.

در هتل رستورانی وجود دارد که میتواند انواع خوراکی های لذیذ را برایتان سرو کند. خدمات خانه داری و اتو کشی لباس و همچنین مرکز سلامت و آبگرم از دیگر امکانات هتل هلیپارک امپیر می باشد.

خرداد 27, 1396 1:55 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط