تور روسیه؛ معرفی بهترین هتل های مسکو

مسکو پایتخت روسیه و یکی از شهرهای توریستی جهان است. اگرچه روس ها خودشان اهل سفر هستند اما در جذب توریست هم موفق بوده اند. روسیه کشوری پهناور با جاذبه های بسیار است و از چنین کشوری زیرساخت های عالی گردشگری انتظار می رود.

در مسکو هتل های با کیفیت و مدرن بسیاری یافت می شوند اما نمیشود هر هتلی را در لیست بهترین ها قرار داد. در ادامه سه مورد از برترین هتل های مسکو را معرفی خواهیم کرد.

هتل Metropol

بهترین هتل های مسکو

بهترین هتل های مسکو

هتل متروپول نقطه عطفی در تاریخ مسکو است. این هتل در میدان تئاتر نزدیک بلشوی واقع شده است. با توجه به ساخت و ساز از سال 1899 تا 1907، گنبد تزئین شده ای دارد. این اولین هتل مسکو بوده است که دارای تلفن در اتاق و آب گرم بود. Metropol تنها هتل پیش از انقلاب روسیه در سال 1917 است که امروزه نیز وجود دارد.

هتل Marriott Grand

هتل Marriott Grand

هتل Marriott Grand

Marriott Grand Hotel هتلی لوکس و دارای فضای مدرن است. کسانی که به دنبال خرید هستند این هتل محل خوبی برای اقامتشان است. چرا که در خیابان Tverskaya واقع شده که مراکز خرید عالی دارد.
از این هتل برای رسیدن به میدان سرخ و کرملین 30 دقیقه پیاده روی نیاز دارد و اتاق ها شامل آخرین امکانات رفاهی اند.

هتل Hilton Moscow Leningradskaya

Hilton Moscow Leningradskaya

Hilton Moscow Leningradskaya

این هتل یکی از آسمان خراش های مسکو است. شاید عنوان بهترین هتل لوکس و مدرن به Hilton Moscow Leningradskaya داده شود. دکوراسیون طلایی هتل همه را محو ود می کند و امکانات رفاهی آن هر خستگی را از تن مسافرین دور خواهد کرد.

مهر 15, 1397 12:16 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط