تور دبی با هتل دریم پالاس دبی

اگر میتوانید به سرعت ویزا بگیرید و قصد دارید در روزهای پایانی تعطیلات، با خرید تور ارزان دبی، به این شهر سفر کنید، می توانید در هتلی که ما در ادامه ی مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت اقامت کنید. با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید تا ویژگی ها و مشخصه های این هتل را با هم بررسی کنیم.

تور دبی با هتل دریم پالاس دبی

با هتل دریم پالاس دبی آشنا شوید.

این هتل یکی از هتلهای خوب منطقه ی دیره ی دبی است و با داشتن استخری بر روی پشت بام، دید پانورامیکی در اختیار مسافران تور دبی قرار می دهد. هتل دریم پالاس با فرودگاه بین المللی شهر، تنها 15 دقیقه فاصله دارد و می تواند امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کارکنانی که در این هتل مشغول فعالیت هستند، می توانند 24 ساعته به مسافران سرویس دهند و خدمت رسانی کنند. در بخش پذیرش هتل امکانتی نظیر تبدیل ارز، خدمات تور، انبار چمدان، ورود و خروج در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر افرا می توانند در تمام محوطه ی هتل از اینترنت وای فای استفاده کنند.

باید بگوییم که اگر از حیوان خانگی مراقبت می کنید، باید حیوان خود را به دست مهربان یک دست بسپارید، چرا که ورود حیوانات خانگی به هتل دریم پالاس ممنوع است. چنانچه می خواهید از خدمات اتوکشی، خشکشویی، اتوشویی استفاده کنید، باید هزینه های جداگانه بپردازید.

تور دبی با هتل دریم پالاس دبی

 

در هتل دریم پالاس می توانید از امکانات کامل برای مهمانان ناتوان و کم توان، آرایشگاه مردانه و زنانه، آسانسور، بخش نشیمن عمومی به همراه تلویزیون، فروشگاه کوچک خوراکی استفاده کنید.

همان طور که در ابتدا گفتیم، در پشت بام این هتل، استخر روبازی وجود دارد که شما می توانید حین شنا کردن، از چشم انداز فوق العاده ی شهر دیدن کنید. همچنین سونای هتل خستگی یک روز پر جنب و جوش را از تنتان در خواهد کرد، حتی می توانید از باشگاه بدنسازی این هتل نیز استفاده کنید و حسابی ورزش کنید.

در این هتل، اتاق های مختلفی وجود دارند که به اتاق های سوئیت اکسکیوتیو دبل، اتاق اکسکیوتیو سینگل، اتاق اکسکیوتیو دبل یا تویین، اتاق دولوکس سینگل، اتاق دولوکس دبل یا تویین تقسیم می شوند. در تمامی این اتاق ها برای جلوگیری از ورود نورهای مزاحم، از پرده های ضخیم استفاده شده است. همچنین سیستم تهویه مطبوع هوا که تنظیمات آن در دستان شما است، میتواند فضا را برایتان لذت بخش کند. برخی از اتاق ها بالکن و وسایل پخت و پز نظیر گاز و مایکروویو دارند.

 

تور دبی با هتل دریم پالاس دبی

بخش مجزای نشیمن، تلویزیون، دستگاه قهوه/چای ساز و اتو از دیگر لوازم داخل اتاق ها هستند. همچنین در سرویس حمام و دستشویی این هتل می توانید از لوازم های بهداشتی و آرایشی مانند سشوار و حوله استفاده کنید.

با اقامت در این هتل، می توانید به راحتی به تعدادی از ایستگاه های مترو دسترسی پیدا کنید و به سایر نقاط شهر بروید. دبی فریم هم که در فاصله ی 2 کیلومتری از هتل فاصله دارد، یکی از بهترین و جدیدترین جاذبه های گردشگری دبی است.

 

فروردین 9, 1397 9:30 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط