تور جزیره بامبو؛ تایلند

آب و هوای استوایی تایلند شاید دلیل اصلی سفر ایرانیان به این کشور باشد، چون به دلیل استوایی بودن آب و هوای تایلند حتی تور زمستان تایلند نیز سفری رویایی را رغم خواهد زد.

یکی از مناطق مناسب گردشگری زمستان در تایلند است جزیره بامبو «Bamboo Island» است. این جزیره یکی از رویایی ترین مقاصد سفر به تایلند است.

جزیره بامبو در شمال جزیره فی فی واقع شده است. این جزیره به قدری کوچک است که کل آن را می توان در یک ساعت دید. اما زیبایی های آن منحصر به فرد خواهد بود. هیچ هتل و اقامتگاهی در جزیره بامبو وجود ندارد در عوض گردشگران در این جزیره چادر می زنند و شب را در آن اقامت می کنند.

جزیره بامبو تایلند

جزیره بامبو تایلند

طول و عرض این جزیره 4 در 1.5 کیلومتر است و چندان بزرگ نیست اما پوشیده شده از جنگل انبوه که قدم زدن در آن حال و هوای خاصی دارد. یک شب اقامت در این جزیره هزینه ای در بر ندارد چرا که باید در چادر اقامت کرد.

نام این جزیره به زبان محل Ko Phai خوانده می شود. فاصله 20 کیلومتری جزیره تا پاتیا آنرا بسیار محبوب کرده و دسترسی به آن هم چندان دشوار نیست همواره قایق هایی برای بردن مسافر به این جزیره آماده خدمت رسانی هستند.

این جزیره پوشیده از درختان بامبو می باشد و البته دیواره های صخره ای بسیار بسیار زیبا و مرتفعی نیز دارد. علاوه بر جاذبه های طبیعی جزیره بامبو می توانید از کشتی بازمانده از زمان جنگ جهانی دوم نیز دیدن کنید و عکس یادگاری بگیرید.

جزیره مرجان را نیز در سفر به پاتایا حتما ببینید. دنیای زیر آب یا همان آکواریوم بزرگ پاتایا را نیز حتما ببینید. از معبد بیگ بودا دیدن کنید. خانه حقیقت پاتایا را از دست ندهید.

جزیره بامبو

دی 27, 1396 11:13 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط