تور ترکیه وان هتل 4ستارهSahmaran

 اگر قصد دارید تور ترکیه ارزان فراتر از حد تصور خریداری کنید به شما سفر به شهر مرزی وان که نزدیکترین شهر توریستی ترکیه به ایران است را توصیه می کنیم.تور ترکیه به مقصد وان اغلب زمینی با قطار یا اتوبوس صورت می گیرد،اما به طور قطع با جایی زیبا با هتلهای شیک روبه رو می شوید که این سفر زمینی را لذتبخش می کند.اما باید احتیاط کرد و تا جایی که امکان دارد از سفر زمینی دوری کرد تا زمانی که امنیت کامل در منطقه برقرار شود.اما اگر برای خرید قصد سفر به وان را دارید هتلهای شیک بسیاری از شما استقبال می کنند.

معرفی هتل 4ستاره Van Sahmaran

تور ترکیه هتلVan Sahmaran در شهر وان

تور ترکیه هتلVan Sahmaran در شهر وان

همانطور که می دانید شهر وان با دریاچه ی زیبای وان در دنیا شناخته می شود،از این روی هتلهای با چشم انداز دریاچه بیشتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرند.این هتل 4ستاره هم از جمله هتلهای وان است که درست در ساحل دریاچه ی وان قرار دارد.قطعا با اقامت در اتاقهای این هتل مناظری زیبا را از پنجره ی اتاقتان تجربه خواهید کرد.
باید تاکید کرد علاوه بر موقعیت خوب هتل طراحی و ساخت کلیه ی فضاها با دقت و سلیقه ی بسیار برای تامین آرامش مهمان هتل فراهم است.اتاقهای شیک هتل با بهره گیری از دکوراسیون مدرن مجهز به امکاناتی مانند تلویزیون ال سی دی, تلفن, حمام, سشوار, سیستم تهویه ی مطبوع,تخت خوابهای زیبا و راحت هستند.تزئینات خاص اتاقها احساس خوشایندی را نصیب شما خواهد کرد،به خصوص که از پنجره مناظر زیبای دریاچه ی زیبای وان پیش روی شما قرار خواهد داشت.

تور ترکیه هتلVan Sahmaran در شهر وان

تور ترکیه هتلVan Sahmaran در شهر وان

 

هتل امکانات تفریحی دیگری مانند سونا،سالن بدنسازی و حمام ترکی در اختیار مهمانان هتل قرار می دهد. به علاوه هتل دارای رستوران در فضای باز با چشم انداز زیبای دریاچه است.در رستورانهای هتل انواع غذاهای بین المللی و محلی ارائه می شوند.
از مشخصه های مهم دیگر هتل باید به نزدیکی آن به بسیاری از جاذبه های توریستی وان نظیر قلعه ی وان و آبشار مرادیه اشاره کرد.با خرید تور چند روزه ی وان و اقامت در این هتل4 ستاره و زیبا بدون شک از اقامتتان در این شهر مرزی نهایت لذت را در جوار دریاچه وان خواهید برد.

اردیبهشت 18, 1395 1:21 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط