تور ترکیه تابستان 96 به سمت ترابزون

سفر به ترکیه یکی از راحت ترین و ارزانترین سفرهای خارجی برای ایرانیان است، از این روی در تعطیلات تابستان ایرانیان ترکیه را هدف گردشگری خود قرار می دهند. می توانید برای اطلاع از قیمت تور ترکیه تابستان 96 کلیک کنید.
مردم اغلب شهرهایی نظیر آنتالیا، استانبول و آنکارا را برای سفر و گردشگری انتخاب می کنند. اما باید گفت مقصد تور ترکیه تابستان 96 شما می تواند شهرهایی به غیر از این چند شهر معروف باشد. یکی از مقاصد ناب توریستی در ترکیه شهر زیبای ترابزون در سواحل نیلگون دریای سیاه است.

معرفی ترابزون

ترابزون مرکز استان ترابزون است که در شمال شرقی ترکیه و در سواحل زیبا و رویایی دریای سیاه واقع شده است. این شهر نیز مانند دیگر شهرهای ساحلی ترکیه، دارای طبیعت خیره کننده و سواحل رویایی مجهز است. در سفر به ترابزون جاذبه های گردشگری متعددی نظیر قلعه ترابزون، بازار ترابزون، صومعه سوملا، موزه ایا صوفیا، دریاچه اوزون گل ، خانه آتاتورک، پارک بوزتپه و موزه ترابزون وجود دارد که در کنار استراحت در سواحل شنی باید از آنها بازدید کنید. در میان آنها دریاچه اوزون گل یکی از دیدنی ترین مکانهای گردشگری در این شهر ساحلی است.

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

دریاچه اوزون گل در ترابزون

دریاچه ی اوزون گل یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی ترکیه است که در 100کیلومتری جنوب شهر ترابزون در دهکده ای به نام اوزون گل واقع شده است. این منطقه علاوه بر داشتن یک دریاچه ی طبیعی زیبا، دارای آب و هوای مطبوع در فصل بهار و تابستان و طبیعت بکر با آبشارهای زیبا و خروشان است که دل گردشگران را از سراسر دنیا برده است.
برای مسافران طبیعت دوستی که که به منطقه ی زیبای اوزون گل می آیند، امکانات متنوعی نظیر رستورانهای متنوع با غذاهای محلی، هتل و اقامتگاه و اجاره دوچرخه کوهستان وجود دارد. کوهستانهای بکر منطقه می طلبد که یک دوچرخه کرایه کنید و از زیباییهای طبیعی نهایت لذت را ببرید.
اگر قصد سفر به این نقطه ی بکر در ترکیه را داشته باشید، باید خیلی قبل تر هتلتان را رزرو کرده باشید. تنها در 5 ماه نخست سال 2017 حدود 102 هزار گردشگر داخلی، 23 هزار گردشگر عرب و حدود 16 هزار گردشگر از سراسر جهان از این منطقه دیدن کرده اند. از این روی باید گفت در فصل تابستان که فصل سفر به این منطقه ی خوش آب و هوا است، هتلها از مدتها قبل توسط توریستها رزرو شده است.

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تور ترکیه دریاچه اوزون گل ترابزون

تیر 17, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط