تور ترکیه؛ معرفی هیمروس بیچ هتل آنتالیا

هیمروس بیچ هتل (HİMEROS BEACH HOTEL) یک هتل 3 ستاره در آنتالیا است. این هتل مناسب برای افرادی که میخواهند کمتر در سفر به ترکیه هزینه کنند می باشد. معمولا اتاق های هتل های 3 ستاره همان امکانات 4 ستاره ها را دارند اما در مواردی عمومی تر مثل سالن ورزشی و استخر شنا و امکانات تفریحی از این قبیل محدودیت دارند.

این هتل در لیست ارزانترین ها ولی با خدمات مناسب در آنتالیا قرار دارد. فراموش نکنید قبل از سفر برای خود اتاقی رزرو کنید چرا که به دلیل ارزانی هیچوقت اتاق ها خالی نمی مانند.

HİMEROS BEACH HOTEL

HİMEROS BEACH HOTEL

هیمروس بیچ هتل تا ساحل آنتالیا فاصله کمی دارد و با کمی پیاده روی می توانید به ساحل برسید.

خدمات رفاهی هیمروس بیچ هتل

خدمات میز پذیرش در هیمروس بیچ هتل به صورت 24 ساعته است و مسافران در هر ساعتی که به هتل برسند می توانند بدون درد سر اتاقی را که رزرو کرده اند تحویل بگیرند. کارکنان هتل به زبان های ترکی، روسی و انگلیسی مسلط هستند.

از همراه بردن حیوانات خانگی به این هتل خود داری کنید و استفاده از امکانات اداری آن مانند دستگاه فکس و فتوکپی نیازمند پرداخت هزینه جداگانه است.

خوشبختانه برای آنان که خودروی شخصی دارند پارکینگ رایگان بدون رزرو قبلی در دسترس است. همچنین در تمامی نقاط هتل امکان دست یابی به اینترنت بی سیم رایگان فراهم است.

هیمروس بیچ هتل آنتالیا

هیمروس بیچ هتل آنتالیا

دیگر خدمات هتل شامل، تهویه هوای مطبوع، دوربین های امنیتی، چند غرفه برای فروش سوغاتی، خدمات خشکشویی و اتوکشی، گاوصندوق و صندوق امانات، اتاق هایی مخصوص برای استعمال دخانیاتی همچون سیگار و امکانات مناسب برای افراد با ناتوانی و کم توانی حرکتی است.

امکانات اتاق های هیمروس بیچ هتل

اتاق های هتل همگی مجهز به تلفن مستقیم، حمام، سشوار، میز پذیرایی، تراس خصوصی، تلویزیون، اینترنت بی سیم، اسپلیت، تهویه ی هوای مطبوع و یخچال هستند و همچنین خدماتی برای افراد ناتوان وجود دارد.

مهر 16, 1397 12:07 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط