تور بلغارستان هتل 4ستاره هالیدی پارک

اگر در برنامه ریزی سفر خود به فکر خرید تور بلغارستان هستید، به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید، چرا که به معرفی هتلی چهار ستاره خوب در سواحل شنهای طلایی می پردازیم.

معرفی هتل 4ستاره هالیدی پارک

هتل هالیدی پارک از جمله هتلهای نوساز بلغارستان است که در میان باغهای سرسبز و خرم قرار دارد. هتل تنها 450متر تا ساحل ماسه ای با شنهای طلایی فاصله دارد و این موضوع رزرو هتل را ارزشمند می کند. گردشگران بسیاری مشتاق اقامت در هتل هالیدی پارک با توجه به قیمت کم و نزدیکی آن به ساحل هستند.

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

هتل هالیدی پارک

هتل هالیدی پارک بلغارستان از موقعیت ممتازی به دلیل نزدیکی به ساحل شنهای طلایی و شهر وارنا برخوردار است. ایستگاه اتوبوس مرکزی دسترسی به این نقاط را آسان تر می کند. باغهای گل پیرامون هتل اقامت در آنرا با آرامش و شعف همراه می کنند.

هتل از فضاهای تقریبا شیکی برخوردار است تا گردشگران احساس خوشایندی را تجربه کنند. اتاقها با دکوراسیون ساده به امکاناتی مانند تلویزیون، میزکار، مبلمان و تخت خوابهای راحت،سیستم تهویه ی مطبوع،حمامهای مجهز و پنجره با چشم انداز زیبا از استخر و باغهای اطراف مجهز شده اند.

تور بلغارستان | هتل هالیدی پارک

تور بلغارستان | هتل هالیدی پارک

از امکانات تفرحی هتل می توان به زمین بازی کودکان، مرکز بدنسازی ، پینگ پنگ ، بازی دارت، ماساژ،استخر روباز، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم و سولاریوم اشاره کرد.هتل خدمات دیگری نظیر خدمات نظافت ، لباسشویی و خشکشویی،آرایشگاه،خدمات صرف صبحانه در اتاق ، صرافی و کرایه اتومبیل نیز برای رفاه بیشتر گردشگران تور بلغارستان ارائه می دهد.در آخر باید گفت هزینه ی اقامت در هتل  بسیار مناسب است و می توانید با شبی 98هزار تومان به رزرو هتل بپردازید و از اقامت خود لذت ببرید.

تور بلغارستان | هتل هالیدی پارک

تور بلغارستان | هتل هالیدی پارک

آذر 21, 1396 7:40 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط