تور بلغارستان؛ هتل هیلتون سوفیا صوفیه

با اینکه خرید تور ارزان بلغارستان تابستان ۹۷ توجه همگان را جلب کرده اما اقامت در یک هتل پنج ستاره همچو هتل هیلتون سوفیا می تواند خواسته ای باشد که مسافرین اینگونه تورها دارند. معمولا آژانس های مسافرتی با رزرو ارزانترین بلیت هواپیما و هتل های ارزانتر سعی می کنند هزینه نهایی تور را برای مشتری تا حد قابل توجهی کاهش دهند.

هتل پنج ستاره هیلتون سوفیا در شهر صوفیه و در مکانی مناسب ساخته شده تا به همه مکان های مورد نیاز گردشگران دسترسی آسان و سریع داشته باشد. نزدیک بودن به جاذبه های گردشگری، مراکز خرید و حتی بیمارستان ها باعث شده تا این هتل جزو گزینه های پیشنهادی به مسافرین صوفیه باشد.

هتل هیلتون سوفیا صوفیه

هتل هیلتون سوفیا صوفیه

اتاق های هتل جا دار و بسیار شیک و مجهز طراحی شده اند تا اقامتگاه خوبی برای سفر های خانوادگی باشند. بسته به نیاز مسافر اتاقی با همان اندازه برایش تدارک دیده می شود.

معمولا وقتی نام 5 ستاره بر روی هتلی است سطح انتظارات از هتل بالاتر می رود و امکانات تفریحی و رفاهی لوکس تری نسبت به سایر هتل ها توقع می شود. 

هتل هیلتون سوفیا صوفیه نیز سنگ تمام گذاشته و هر آنچه که نیازمند یک سفر تفریحی یا تجاری باشد را فراهم آورده است. دسترسی در هر نقطه ای از هتل به اینترنت پر سرعت، سالن کنفرانس مجهز، استخر شنا و سالن تناسب اندام بخشی از امکانات هتل هیلتون می باشند.

در این هتل صرافی جهت تبدلی ارز مسافرین را از مراجعه به بانک و صرافی ها بی نیاز ساخته و در صورت لزوم میتوان برای هر مقصدی از این هتل ماشین کرایه کرد.

ترانسفر فرودگاهی، فروشگاه، آرایشگاه، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، استخر سرپوشیده و خدمات غذایی میهمانان هتل را راضی نگه خواهد داشت تا بار دیگر نیز جهت اقامت هتل هیلتون سوفیا صوفیه را برگزینند.

اتاق های هتل به تلوزیون ماهواره ای، خدمات نظافت، یخچال، حمام با تمام امکانات بهداشتی و آرایشی مجهز شده اند و در صورت درخواست تخت اضافی نیز در اختیار مسافرین قرار خواهد گرفت.

 

آدرس:Bulgaria Blvd, Sofia City Center, Sofia, Bulgaria 14211

شهریور 24, 1397 12:08 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط