تور برزیل؛ هتل مرلین کاپاکابانا ریو

هتل مرلین کاپاکابانا ریو هتلی سه ستاره در ریو گزینه اقامتی مناسبی برای گردشگران برزیلی است. در این هتل علاوه بر دسترسی سریع به ساحل به جاذبه ها و مرکز شهر نیز نزدیک خواهید بود و در کوتاه ترین مسیر می توانید به آنها برسید.

تعداد اتاق های هتل مرلین کاپاکابانا ریو 145 تاست و در 450 متری ساحل کاپاکابانا ساخته شده است.
معمولا گزینه هایی مانند دوری و نزدیکی به ساحل و مرکز شهر مورد توجه توریست هاست و این هتل بهترین شرایط را دارد.
هتل مرلین کاپاکابانا

هتل مرلین کاپاکابانا

خدمات رفاهی و تفریحی هتل در برابر هزینه ای که خواهید کرد راضی کننده هستند، اگرچه هتل در رنج 3 ستاره ها قرار دارد اما امکاناتی فراتر از حد تصور دارد.
میز پذیرش به صورت 24 ساعته فعال است و مرکز تارری و پارکینگ در دسترس هستند. راهنمای خدمات تور و انبار چمدان، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، قهوه و چای در مناطق مشترک، صبحانه رایگان و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد.
کارکنان هتل به زبان های پرتغالی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند تا مشکلی برای ایجاد ارتباط وجود نداشته باشد.

امکانات تفریحی هتل مرلین کاپاکابانا ریو

استخر رو باز در پشت بام هتل قرار گرفته تا ضمن شنا و آفتابگیری بتوان مناظر دور دست را پیش رو داشت. هر چه باشد هتل 14 طبقه است و ارتفاع خوبی دارد. سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا از دیگر امکانات تفریحی هتل هستند.
هتل مرلین کاپاکابانا ریو

هتل مرلین کاپاکابانا ریو

برای خوردن صبحانه و سایر وعده های غذایی بوفه و رستوران هتل خدمات ویژه ای ارائه میدهند بهتر است غذاهای محلی برزیل را در اینجا بچشید.
در تمامی اتاق های هتل اینترنت بی سیم، تلفن، تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد و دستگاه چای یا قهوه ساز وجود دارند.
سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود.
شهریور 25, 1397 1:31 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط