تور برزیل؛ معرفی هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

در روزهای پایانی تابستان به سر می بریم و دیگر شرکت های مسافرتی از برپایی تور برزیل تابستان ارزان دست کشیده و تورهای پاییزی برزیل را تدارک می بینند.

هتلهایی که برای سفربه برزیل در این وبگاه معرفی شده اند هر کدام به نوبه خود خدمات بی نظیری ارائه می دهند. در این نوشته هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو را معرفی خواهیم کرد. چنانچه تجربه قبلی از این هتل دارید با ما و دیگران در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.
هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو در سال 2000 ساخته شده و در مجموع 194 اتاق دارد که در 15 طبقه طراحی شده اند.
موقعیت قرار گیری هتل در قبل سائو پائولو و نزدیک مراکز مالی، فرهنگی و تاریخی این شهر است. فرودگاه در 8 کیلومتری هتل قرار گرفته که رسیدن به هتل را ساده می کند.
هتل نورماندی دیزاین
معمولا در هتل های 4 ستاره برزیل خدمات رفاهی لوکسی ارائه میشود. دسترسی به اینترنت رایگان و پر سرعت همچنین شبکه های ماهواره ای تلوزیون و … از جمله امکانات موجود در هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو می باشند.

امکانات اتاق های هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

از جمله امکانات موجود در اتاق های هتل می توان به این موارد اشاره داشت: اینترنت رایگان بی سیم، تهویه مطبوع، ملافه های تمیز و همچنین تلویزیون ال سی دی، خدمات نظافت روزانه به همراه سرویس حمام اتاق های هتل که دارای تجهیزات هستند بخش دیگری از خدمات این اتاق ها هستند.
هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

هتل نورماندی دیزاین سائوپائولو

خدمات عمومی هتل نیز شامل این موارد می شوند؛ خدمات نگهبانی، مرکز تجاری، خدمات تور و بلیط، خدمات حمل و نقل با هزینه اضافه در منطقه و خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، امکاناتی مثل دستگاه فکس و فتوکپی، صندوق امانات و انبار چمدان، خدمات عروسی، مناطقی از هتل برای کشیدن سیگار و کتابخانه هتل می باشد.
همچنین یک کافه در بخشی از هتل موجود است که با ارائه انواع نوشیدنی ها ار مهمانان خود پذیرایی می کند.
شهریور 20, 1397 1:18 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط