تور اینسبروک اتریش؛ زیباترین شهر اروپا

اتریش یکی از مقاصد جذاب برای سفر های زمستانی است. یکی از گزینه های پر رنگ برای تور اروپا ویژه بهمن می تواند اتریش باشد. این کشور با وجود کوهستان های زیبا سالانه گردشگران بی شماری را در زمستان جذب خود می کند.

در ادامه در مورد یکی از شهر های زیبای اتریش به نام “اینسبروک” مطالبی بیان می کنیم.

نمای برفی از کوه ای آلپ، اقامتگاه و هتل های باور نکردنی در آلپ، فروشگاه های کریسمس، جو بسیار خاص و خیابان های سنگفرش شده… این ها فقط قسمتی از چیزهایی هستند که در سفر به اینسبروک در فصل زمستان می بینید.

اینسبروک اتریش

اینسبروک

اینسبروک پایتخت ایالت فدرال تیرول است که در دره ی زیبای این (Inn ) کوه های آلپ قرار دارد. این شهر کوچک با کوه های مرتفع احاطه شده است که همین موضوع آن را به نقطه ی محبوبی برای انجام ورزش های زمستانی تبدیل می کند.

لازم به اشاره است شهر اینسبروک حتی تا کنون چندین بار میزبان المپیک زمستانی بوده است.

این شهر کوچک به خاطر موقعیت استراتژیکی که دارد از دیرباز مورد توجه قدرت های بزرگ بوده؛ از زمان رومیان، بر سر این منطقه جنگ بوده و در طول تاریخ بارها دست به دست گشته است. در سال های پایانی سده ی پانزدهم هنگامی که امپرتور ماکسی میلیان اول تاج وتخت اش را به این مکان انتقال داد، اینسبروک به یکی از کانون های اصلی اروپا تبدیل شد.

جلوه هایی از چنین میراثی را در برخی از بناهای نفیس و بسیار کهن شهر می توان دید؛ مانند قصر ستایش برانگیز شلوس اَمبراس، کلیسای جامع «سنت جاکوب»، کاخ سلطنتی، چندین ساختمان همگانی، کلیساها و دروازه ی پیروزی که در سال 1765 برپاشد.

دهکده زیبای اتریش

دهکده زیبای اتریش

از دیگر دیدنی های چشمگیر شهر ساختمان سقف زرین است که در سال 1500 میلادی با کاشی هایی از جنس مس با نقش های طلاکاری شده و برای ماکسی میلیان بنا شده. مقبره زیبای وی در کلیسای «هوف» است.

هسته ی کهن شهر برای اهل خرید، آن هایی که طرفدار دیدن مکان های تاریخی هستند و آن هایی که کافه نشینی را می پسندند موهبتی است.

دی 23, 1396 12:21 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط