تور اسپانیا و دیدنی های مادرید

 

می خواهید با تور اسپانیا سفر کنید؟ شهر زیبای مادرید را از یاد نبرید. مادرید پایتخت کشور اسپانیا دارای مناطق دیدنی زیادی است. علاوه بر این ، ساختار شهری شهر مادرید به گونه ای است که حتی خیابان ها و ساختمان های معمولی شهر هم نمای تاریخی و زیبایی دارند.

تور اسپانیا و دیدنی های آن

رتیرو پارک-retiro park- یا همان پارک بازنشستگی یکی از مکان های پر جمعیت و پر طرفدار در مادرید اسپانیا است. در این پارک موزه،دریاچه و یک مجموعه تاریخی وجود دارد.

کاخ سلطنتی اسپانیا که در مادرید قرار دارد یکی از معروفترین کاخ های دنیاست. این کاخ حدود 2000 اتاق دارد و حلولی از کاخ ورسای در فرانسه است.

آسکا منطقه ای در شمال شهر مادرید است که جز مناطق جدید شهر به شمار میرود و شرکت های بزرگ و تقریبا مرفه در آنجا قرار دارد.

پلازا د اسپانیا زیبا ترین میدان مادرید است که در آن مجسمه ای از نویسنده ی دون کیشوت قرار دارد این میدان در سرتاسر روز میزبان توریست هایی      است که از سرتاسر دنیا با تور اسپانیا راهی این کشور شده اند.

اما شاید ندانید برای  رزرو هتل در این شهر چه هتلی خوب است و کدام هتل معمولی. یکی از هتل های زیبا و با امکانات در مادرید هتل دی لاس لتراس اچ اند آر است که اتاق های بزرگ و تمیزی دارد . این هتل بزرگ 109 اتاق دارد . ازدیگر امکانات این هتل،وجود کتابخانه است.

 

هتل دی لاس لتراس اچ ان آر

هتل دی لاس لتراس اچ ان آر

شهریور 24, 1394 4:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط