تور اسپانیا | هتل هسپریا دل پرت بارسلونا

اگر تصمیم دارید با خرید تور اسپانیا نوروز 97 به این کشور زیبا و باشکوه اروپایی سفری داشته باشید، با مراجعه به تورهای اروپایی نوروز 97 پارمیدا تورز می توانید یکی از تورهای ترکیبی اسپانیا را انتخاب کرده و با استعلام قیمت آن، نسبت به خرید اقدام نمایید.
تورهای ترکیبی اسپانیا موجود در پارمیدا تورز برای نوروز 97 از جمله “تور اسپانیا و فرانسه”، “تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا” و “تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا” هستند.

تور اسپانیا و فرانسه

تور اسپانیا و فرانسه در زمان 10 شب و 11 روز از دوم فروردین ماه 1397 الی دوازدهم همین ماه برگزار شده و پرواز آن با هواپیمایی قطر خواهد بود.

تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا

تور ایتالیا، فرانسه و اسپانیا در 11 شب و 12 روز، از یکم فروردین ماه 1397 الی  دوازدهم فروردین برگزار شده و پرواز آن با Qatar Airways است.

تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا

تور اتریش، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا در مدت 14 شب و 15 روز از تاریخ 27ام اسفند ماه 1396 الی 12ام فروردین ماه 1397 برگزار شده و پرواز آن توسط هواپیمایی اتریشی خواهد بود.

رزرو هتل در اسپانیا

برای رزرو هتل در اسپانیا هتل هسپریا دل پرت که هتلی سه ستاره در شهر بارسلونا می باشد را توصیه می کنیم.
این هتل سه ستاره در شمار هتل های خوش قیمت بارسلون قرار داشته و فضایی دلچسب و محیطی آرام دارد.
با رزرو یکی از 48 اتاق هتل سه ستاره ی هسپریا دل پرت در قلب شهر بارسلونا احساس بسیار خوبی خواهید داشت.
در این هتل اتاق های پاک و بدون سیگار وجود داشته و در صورتی که مایل باشید می توانید واحد اقامتی خودر ا از میان یکی از این اتاق ها انتخاب نمایید.
البته رضایت حال سیگاری ها نیز در نظر گرفته شده و در این هتل یک منطقه به افراد سیگاری اختصاص داده شده است.
همین طور اتاق ها و امکاناتی مخصوص معلولین نیز در هتل قرار دارد که در صورت پذیرش مسافر با هر گونه معلولیت، رفاه و آسایش حال وی به طور کامل تامین شود.
پذیرش هتل هسپریا دل پرت به صورت شبانه روزی فعال بوده و پذیرش با سرعت کامل صورت خواهد پذیرفت.
خدمات خانه داری، امکانات برگزاری جلسات، خدمات لباسشویی، خدمات خشک شویی، خدمات اتوکشی، فکس  کپی در محل پذیرش هتل، روزنامه، آسانسور، انابر بار و چمدان، سیستم تهویه ی مطبوع، کافه، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، شبکه ی وای فای و… از امکانات رفاهی این هتل سه ستاره ی اسپانیایی هستند.

 

تور اسپانیا | هتل هسپریا دل پورت

تور اسپانیا | هتل هسپریا دل پورت

تور اسپانیا | هتل هسپریا دل پورت

تور اسپانیا | هتل هسپریا دل پورت

دی 23, 1396 10:08 ق.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط