تور استانبول: هتل کایا مادرید

برای خرید تور استانبول هتل سه ستاره، یکی از هتل های خوشنام و معروف این شهر را انتخاب نمایید، تا در عین ارزان قیمت بودن امکانات رفاهی مناسبی به شما ارائه شود.

به طور کلی می توانیم به شما بگوییم که حتی کم ستاره ترین هتل های استانبول از شرایط قابل قبولی برخوردار هستند. زیرا این شهر توریستی همیشه پذیرای مسافران متعددی می باشد و هتل ها برای جذب گردشگرها سطح استانداردی خود را بالا نگه می دارند.

هتل کایا مادرید هتلی سه ستاره در شهر استانبول است. این هتل در خیابان فاتح واقع شده و در زمره ی هتل های خوب و معتبر ترکیه قرار دارد.

محله ی فاتح به لحاظ دسترسی به دیگر محلات و خیابان های اصلی شهر استانبول از موقعیت مناسبی برخوردار است. به ویژه شما برای رسیدن به مسجدهای فاتح و سلیمانیه و نیز بازار ادویه استانبول بهترین و نزدیک ترین مسیر را در پیش دارید.

 

امکانات هتل کایا مادرید استانبول

 

هتل سه ستاره ی کایا مادرید استانبول دارای ترانسفر فرودگاهی می باشد و اگر مایل باشید می توانید از سرویس اجاره خودرو هتل نیز استفاده نمایید.
برای اجاره ی خودرو شما می باید گواهینامه ی بین المللی داشته باشید.

پذیرش هتل کایا مادرید در ساعت 13:00 بعد از ظهر صورت گرفته و برای خروج نیز می باید قبل از ساعت 12:00 ظهر اتاق خود را تحویل داده باشید.

 

تور استانبول هتل سه ستاره : هتل کایا مادرید

اتاق های هتل کایا مادرید استانبول

 

اتاق های هتل سه ستاره ی کایا مادرید استانبول شامل چهار نوع اتاق استاندارد سینگل، استاندارد دبل، استاندارد تریپل و استاندارد تویین هستند.

صبحانه در هتل کایا مادرید به صورت رایگان سرو می شود و برای این که از صبحانه ی رایگان هتل استفاده کنید، می باید بین ساعت 7:30 صبح الی 10 صبح به سالن غذاخوری هتل مراجعه کرده و از بوفه ی صبحانه بهره مند شوید.

در این بوفه انواع و اقسام پنیرها، بیکن، گوجه، خیار، زیتون، نیمرو، کالباس، آب پرتقال، قهوه، چای سیاه، چای سبز و… سرو می شود.
رستوران هتل برای وعده ی شام و ناهار نیز منوی مخصوص دارد، البته ناهار و شام رایگان نبوده و برای صرف آن ها می باید هزینه ی جداگانه پرداخت نمایید.

در این هتل امکانات مناسب افراد دارای معلولیت جسمانی ارائه می شود و در تمامی اتاق ها تلویزیون، میز کار، مینی بار، سرویس بهداشتی به همراه سشوار و لوازم آرایشی قرار داده شده است.

نگهبانی هتل به صورت بیست و چهار ساعته فعال بوده و شما در هر ساعت که بخواهید پذیرش پاسخگو خواهد بود.

 

تور استانبول هتل سه ستاره : هتل کایا مادرید

فاصله ی هتل کایا مادرید تا مکان های دیدنی

 

این هتل سه ستاره شهر استانبول تا مکان های دیدنی مطرح شهر به اندازه های زیر فاصله دارد:
این هتل تا مسجد لاله لی به اندازه ی 400 متر فاصله داشته و برای این که به مسجد سلیمانیه برسید، تنها 900 متر مسافت پیش رو خواهید داشت.
مسجد آبی که از مشهورترین بناهای استانبول محسوب می شود در فاصله ی 2 کیلومتری تان واقع گشته و ایاصوفیه نیز 2.3 کیلومتر با شما فاصله دارد.
اگر بخواهید به برج گالاتا بروید، می باید چیزی نزدیک به 15 دقیقه سواری را پشت سر بگذارید. و برای دیدن کاخ توپکاپی که قصری فوق العاده زیبا و خیال انگیز است، 4 کیلومتر از هتل دورتر می روید.
فرودگاه بزرگ آتاتورک در 11.6 کیلومتری هتل واقع شده است و کاخ دلما باغچه نیز 5.5 کیلومتر با موقعیت جغرافیایی هتل کایا مادرید فاصله دارد.

 

تور استانبول هتل سه ستاره : هتل کایا مادرید

تور استانبول هتل سه ستاره : هتل کایا مادرید

فروردین 11, 1397 3:31 ب.ظ نوشته شده توسط : سمیرا ن

Comments are closed here.

مطالب مرتبط