تور اروپا: معرفی هتل های عجیب دنیا

خرید تور اروپا پاییز با هر انگیزه ای که باشد بی شک سفر به اروپا در فصل زنگ ها بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. پاییز گردی خودش یکی از تفریحات با شکوهی است که متاسفانه مدت محدودی برای این کار وجود دارد. فصل پاییز اگرچه به اندازه دیگر فصول است اما زیبایی آن برای مدت کوتاهی قابل مشاهده است و برگ های رنگارنگی که آماده ریختن هستند چند صباحی بیش روی شاخه ها دوام نمی آورند.

در سفرها همیشه از هتل برای اقامت و استراحت استفاده می شود. اما هتل هایی هم هستند که خودشان دلیل سفر توریست ها هستند. هتل هایی که از سایرین متمایز بوده و با طراحی های خارق العاده و خدماتی برجسته توانسته اند توجه ها را به سمت خود معطوف دارند.

برای دیدن و اقامت در چنین هتل هایی لازم است راهی سفرهای طولانی شوید. در هر گوشه از دنیا هتلی عجیب میتوان یافت که معنای اقامت را تغییر داده و حسابی میهمانانش را شگفت زده می کند.

هتل مانتا، جزیره پمبا، زنگبار ، تانزانیا

نخستین هتل عجیب که قصد معرفی آن را داریم در کشور تانزانیا و در جزیره پمبا ساخته شده. این هتل در وسط آب دریا قرار دارد و اطراف آنرا آب فراگرفته است. برای رسیدن به هتل می بایست مدتی قایق سواری کرد. طبقه اول هتل کاملا زیر آب است و برای استراحت و خوابیدن باید زیر آب بود. این هتل فضای محدودی دارد و از این رو باید از یک سال قبل نوبت گرفت تا در هتل مانتا اقامت کرد.

هتل مانتا

هتل مانتا

هتل گلدن کراون لوین اگلوت، لوی، فنلاند

در فنلاند لذت بخش ترین کاری که می شود در شب انجام داد تماشای شفق قطبی است. هر چه به سمت شمال فنلاند بروید شفق قطبی نمایان تر می شود و همینطور هوا هم سرد تر می شود. در سردترین نقطه فنلاند هتل گلدن کراون لوین اگلوت در بالای کوهستان ساخته شده تا بهترین مکان برای تماشای شفق قطبی باشد. این هتل های عجیب که به صورت نیم کره ساخته شده اند تماما شیشه ای هستند و هیچ پدیده جوی را در شب از دست نخواهید داد.

هتل گلدن کراون لوین اگلوت

هتل گلدن کراون لوین اگلوت

هتل کوکوپلی، فارمینگتن، نیومکزیکو

هتل کوکوپلی هتل عجیب دیگریست در دل غار. نیومکزیکو مکانی است که برای دیدن این هتل می بایست راهی آنجا شوید. برای تجربه زندگی به سبک بومیان آمریکا لازم است از هتل کوکوپلی دیدن کنید. این هتل در نزدیکی دره رودخانه لاپلاتا و در دل صخره ها ساخته شده است.

هتل کوکوپلی

هتل کوکوپلی

هتل کتاب و تخت، توکیو، ژاپن

ژاپنی ها هم عجایب خود را دارند اما کمی پیشرفته تر. هتل کتاب ژاپن طوری طراحی شده که در هر اتاق چندین کتاب برای خواندن در اختیار مهمان قرار می گیرند. فضای باز هتل برای پیاده روی و کتاب خوانی بهینه شده و هر جایی از هتل میهمانان تشویق به کتاب خوانی شده اند. مسافران می توانند کتاب های دلخواه خود را سفارش داده و لذت ببرند.

هتل کتاب و تخت

هتل کتاب و تخت

هتل دورمن آن زی، هارلینگن، هلند

هتل دورمن آن زی در هلند است و بر فراز یک جرثقیل ساخته شده. این هتل 70 متر از زمین بالاست و اقامت در آن هیجان انگیز است. این جرثقیل 70 متری که روزگاری برای بارگیری استفاده می شده حالا جاذبه ای دیدنی و اقامتگاهی عجیب است.

هتل دورمن آن زی

هتل دورمن آن زی

هتل کاستورود، استان پورتارناس، کاستاریکا

از جرثقیل که بگذریم هتل کاستورود در دل یک هواپیمای غول پیکر بوئینگ 727 ساخته شده تا کاستاریکا هم از داشتن هتل های عجیب محروم نباشد. این هتل هواپیمایی که خیلی هم لوکس است در دل جنگل قرار دارد و اقامت در آن تجربه ای متفاوت است. منظره اقیانوس و جنگل چیزی است که مسافران کاستورود میتوانند از شیشه های هواپیما ببینند.

هتل کاستورود، هتل های عجیب دنیا

هتل کاستورود، هتل های عجیب دنیا

روستای هپی نوماد، قراکول، قرقیزستان

در روستای هپی نوماد قرقیزستان اقامتگاه هایی وجود دارند که بسیار جذاب و دیدنی هستند. در واقع این ها خانه های محلی هستند که به سبک بومی تزیین شده اند. آویز های دست ساز، پرده های زیبا، تخت های چوبی با روکش پارچه ای همگی به شکل خاصی زیبا و دوست داشتنی هستند. در این اتاق های بومی امکاناتی پیشرفته وجود دارند و دسترسی به اینترنت مقدور می باشد.

روستای هپی نوماد

روستای هپی نوماد

هتل در کویر نمک، سالاردو ییونی، بولیوی، آمریکای جنوبی

کویر نمک یا دریاچه سالاردو ییونی یکی از خارق العده ترین مکان های زمین است. این دشت که در نزدیدکی رشته کوه های آند است به عنوان بزرگترین کویر نمک دنیا شهرت دارد.

در این صحرا هتلی وجود دارد که از عناصر موجود در طبیعت برای ساخت آن بهره برداری شده و کف هتل را نمک صحرا پوشانده است. کسانی که به این مکان مراجعه می کنند برای دیدن ستاره ها در شب راهی این منطقه می شوند.

هتل در کویر نمک

هتل در کویر نمک

مهر 21, 1397 1:23 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط