تور اروپا اسپانیا: هتل گراند سنترال

با خرید تور اروپا اسپانیا از میان تورهای اروپایی نوروز 97، شهر زیبای بارسلونا به عنوان یک شهر توریستی که سال هاست مورد توجه توریست هایی که به قاره ی اروپا سفر می کنند قرار داشته، را از نزدیک خواهید دید.
اگر در بارسلونا به دنبال رزرو یک هتل مناسب و با شرایط اقامتی ایده آل باشید، هتل چهار ستاره ی گراند سنترال می تواند در میان انتخاب های اول و دوم شما قرار بگیرد.

اما چرا این هتل را توصیه می کنیم؟

ویکی هتلز، با توصیه ی هتل گراند سنترال بارسلونا به کاربران خود این اطمینان را می دهد که در این هتل به هیچ مشکلی بر نخورده و امکانات رفاهی و خدماتی در سطح عالی را در اختیار داشته باشند.
استخر بزرگی که روی بام هتل گراند سنترال قرار دارد، نخستین چیزی ست که در این هتل به چشم آمده و جلب توجه می کند. شما در حالی که در این استخر شنا می کنید، می توانید منظره ای چشم نواز از بافت قدیمی شهر بارسلونا را که درست مقابل چشمتان قرار گرفته، مشاهده کنید.
هتل چهار ستاره ی گراند سنترال با منطقه ی دیدنی و توریستی Born چیزی در حدود سه دقیقه پیاده روی فاصله داشته و به راحتی می توانید از هتل تا این مکان رفت و آمد کنید.

هتل گراند سنترال بارسلونا اسپانیا

امکانات هتل گراند سنترال

از امکانات هتل چهار ستاره ی گراند سنترال شهر بارسلونا می توان به مواردی چون سرویس نگهداری کودکان، ماساژ، استخر روباز، سولاریوم، اتاق های پاک و بدون سیگار، سوئیت مخصوص تازه عروس، اتاق های خالی از حساسیت، اتاق های خانوادگی، مرکز بدن سازی، خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، خشک شویی، صبحانه در اتاق، خدمات اتوکشی، صرافی، خدمات کفش و واکس، کرایه ماشین، خدمات تورها، فکس و کپی، مرکز تجارت، کرایه دوچرخه، خدمت تهیه ی بلیط، امکانات اتاق وی آی پی، رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاق و امکانات برای معلولین، آسانسور، گاو صندوق، انبار بار و چمدان، تریا، اتاق های ضد صدا، گرمایش، منطقه ی بدون سیگار، کتابخانه، شبکه ی اینترنتی وای فای و… اشاره کرد.

هتل گراند سنترال بارسلونا اسپانیا

هتل گراند سنترال بارسلونا اسپانیا

هتل گراند سنترال بارسلونا اسپانیا

بهمن 3, 1396 12:14 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط