تور اروپا؛ هزینه سوئیت های لاکچری چقدر است؟

معمولا سوئیت های لوکس و لاکچری از سایر اقامتگاه ها متمایزند و خدماتی ویژه دارند. در یک سف معمولی همراه با تور اروپا پاییز انتظار اقامت در چنین مکانی را نداشته باشید اما برای تجربه میتوانید سری به یکی از آنها بزنید. در اروپا، آمریکا یا هر جای دیگری میتوان یکی از این سوئیت ها را یافت و برای اقامتی کوتاه رزرو کرد. هر کسی نمیتواند برای طولانی مدت در این سوئیت ها اقامت کند، هزینه چنین مکانهایی فراتر از حد تصور است.

سیلو، کیپ تاون، آفریقا
سوئیت مورد بحث در کیپ تاون آفریقا و در بلندترین نقطه برج سیلوی غلات ساخته شده. خود این سیلو بنایی تاریخی محسوب می شود و تاریخچه ساختش به سال 1924 برمی گردد.
این برج که به شیوه نو برگردانده شده، دارای شیشه هایی برجسته با تراشکاری هندسی شکل است که از خیره کننده ترین مشخصات این بنا است و مشرف به شهری است که به خاطر مناظر تحسین برانگیزش معروف است.

سوئیت های لاکچری

سوئیت های لاکچری

در قسمت بالای برج موزه ای از آثار هنریدایر است. فضای داخلی این هتل به واسطه داشتن لوسترهای کریستالی پر زرق و برق، آثار هنری معاصر، مخمل های پرپشت، مخمل های کوبیده و کاغذ دیوای های منقش، رنگ و بوی خانه را دارد. اتاقی به مساحت 603 متر یک خوابه که در طبقه دهم این برج واقع شده و بالای آن تنها یک استخر سرباز و یک بار وجود دارد و همینطور میز غذاخوری که رو به دریا است. نرخ سرسام آور این سوئیت از شبی 5500 دلار شروع می شود و به 10000 دلار برای شب کریسمس و تعطیلات سال نو می رسد.

هتل عدن، رم

جدیدترین سوئیت های دنیا

جدیدترین سوئیت های دنیا

هتل عدن در رم یکی دیگر از هتل های لاکچری است که اقامتی رویایی دارد. سوئیت بلاویستا به مساحت 652 در این هتل یکی از گرانترین های جهان است.
این سوئیت دارای یک اتاق خواب و یک حمام و همینطور مجهز به فضایی برای نشستن و مطالعه و سرویس بهداشتی مهمان است. یک چشمه آب معدنی هم دارد که حس خوبی را به محیط القا کرده است.

قیمت این سوئیت در پاییز و زمستان 2017 در حدود 14300 دلار است که شامل فرودگاه محلی، ایستگاه راه اهن و وای فایا است.

مهر 4, 1397 1:55 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط