تور اروپا؛ هتل های یونان

یونان کشوری با جاذبه های فراوان است که شرایط مناسبی برای گردشگری و برپایی تور اروپایی فراهم آورده است. هتل های این کشور در سطح بین المللی مقبول بوده و خدمات خوبی را عرضه می دارند. در ادامه سه هتل با کیفیت شهر سانتورینی یونان را معرفی خواهیم کرد.

Margarita Hotel

 

هتل های یونان

هتل های یونان

هتل Margarita یک هتل سه ستاره میان رده در شهر سانتورینی واقع در کشور یونان است. این هتل 20 اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به اینترنت، استخر رو باز، باغ، سروس اتاق، بار، سونا، اتاق سیگار ممنوع، نگهداری چمدان، فکس، فتوکپی، سویت ماه عسل، اجاره خودرو، فروشگاه هدیه اشاره کرد. اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی هستند.

Afrodete Hotel

Afrodete Hotel

هتل های یونان

هتل Afrodete یک هتل یک ستاره میان رده در شهر سانتورینی واقع در کشور یونان است. این هتل 10 اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به اینترنت، جکوزی آب گرم، نگهداری چمدان ها، فکس، فتوکپی، اجاره خودرو، تهویه هوا، اتاق سیگار ممنوع اشاره کرد. اتاق های این هتل دارای حمام بوده و همچنین مجهز به تلویزیون، یخچال و تهویه مطبوع است.

Hotel Santorini Palace

Hotel Santorini Palace

Hotel Santorini Palace

هتل Santorini Palac یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر سانتورینی واقع در کشور یونان است. این هتل 106 اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به اینترنت، استخر رو باز، باغ، اجاره دوچرخه، نگهداری چمدان، نگهداری از کودک، خشکشویی، اتاق خانواده، تهویه مطبوع، سونا، جکوزی، مرکز تجارت، خدمات دربان، سالن مهمانی اشاره کرد. اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، بالکن مشرف به باغ، حمام و تلویزیون ماهواره ای هستند.

مهر 10, 1397 3:29 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط