تور اروپا؛ هتل های ارزان لهستان

سفر به لهستان به عنوان یک مقصد اروپایی می تواند ارزانتر از کشوره هایی مثل فرانسه یا ایتالیا تمام شود. با توجه به قیمت فعلی ارز قیمت بهترین تور اروپا آذر ۹۷ گران تمام خواهد شد اما کسانی که بودجه کمتری برای سفر دارند می توانند به کشورهای ارزانتر اروپا مثل رومان، لهستان یا بلغارستان سفر کنند.

لهستان آنقدر جاذبه طبیعی و تاریخی دارد که بی شک لذت یک سفر اروپایی را به مسافران خواهد داد. ازجمله شهرهای مشهور لهستان ورشو می باشد که در مرکز این کشور واقع است و پایتخت زیبای لهستان است. در لهستان هزینه اقامتگاه ها مناسب است و نسبت به شهر های بزرگ اروپایی ارزان است. در این نوشته به معرفی هتل های معروف لهستان می پردازیم.

هتل های ارزان لهستان

لهستان

لهستان

هتل صوفیتل
ازجمله هتل های لهستان که می توانید به عنوان گزینه های خوبی برای اقامت خود در شهر ورشو انتخاب کنید می توان به هتل صوفیتل اشاره کرد، این هتل اولین هتل ۵ ستاره ساخته شده در شهر ورشو است که با سبک و معماری لهستانی ساخته شده است. این هتل موقعیت بسیار خوبی در نزدیکی به باغ های زیبای ساکسون دارد و با امکاناتی از قبیل استخر، سالن بدن سازی و فیتنس، اسپا و اینترنت پرسرعت رایگان از مسافران خود میزبانی می کند. درواقع می توان هتل صوفیتل را یکی از مناسب ترین هتل های لهستان برای مسافرانی که به جهت کار و یا تفریح به ورشو سفر می کنند، دانست.

هتل پولونیا
هتل پولونیا نیز یکی از هتل های زیبا در میان هتل های لهستان است این هتل منحصربه فرد ۲۰۶ اتاق لوکس دارد که با وای فای رایگان و سرویس چای و قهوه در هتل هایش از مهمانان خود میزبانی می کند. اتاق های بی نظیر و سوئیت های مجزای این هتل سبب شده تا مسافران هزینه بالایی را برای اقامت بپردازند.

مهمانسرای انقلابی گودبای لنین
این مهمانسرا با دکور و حال و هوای کمونیستی خود، در نزدیکی شهر تاریخی کراکوف قرار دارد. اتاق های آن تمیز و مرتب هستند و چندین تخت دونفره ی ساده نیز دارند. همچنین، این مهمانسرا جنب منطقه ی (Dolny Młyny) قرار دارد که بهترین رستوران های گیاهی و نوشیدنی ها را می توان در آنجا یافت.

هتل های ارزان لهستان

هتل های ارزان لهستان

مهمانسرای آتلانتیس
یکی از محبوب ترین مکان ها برای جماعت گردشگر همین مهمانسرا است که در مرز بین دو منطقه ی «اولدتاون» (Old Town) و «کازیمیرز» (Kazimierz) از شهر واقع شده است. اتاق های آن بازسازی شده و تمیز هستند. این مهمانسرا یک اتاق همراه با کار های هنری و هر اتاق یک بالکن رو به خیابان نیز دارد.

هتل کیو
هتل کیو یکی از ارزان ترین هتل ها برای گردشگران است که تنها پانزده دقیقه از قلب تاریخی شهر فاصله دارد. اتاق های آن ارزان، ساده و شیک هستند. این هتل لابی روباز و امکانات امروزی را در خود دارد. همچنین مکان این هتل نسبتا نزدیک به فرودگاه است.

مهمانسرای دهه ۷۰
این مهمانسرا مسافران را در قلب منطقه ی «کازیمیرز» (Kazimierz) می برد. جایی که عصر ها با فنجان قهوه و نوشیدنی های دیگر از شما پذیرایی می شود. همان طور که از اسمش پیدا است، دکور این هتل به سبک دهه ۷۰ است که حال و هوای آن زمان را در شما به وجود می آورد. بسیاری از اتاق های این مهمانسرا بزرگ و همراه با تخت دونفره هستند. همچنین این مهمانسرا، سوییت های خصوصی همراه با یک آشپزخانه ی کوچک دارد.

مهمانسرای آرس
این مهمانسرا در یک خیابان خلوت، بین «قلعه ی واول» (Wowel Castle) و «رودخانه ی ویستولا» (Vistula River) قرار دارد. اتاق های این مهمانسرا بزرگ و همراه با آشپزخانه هستند.

هتل های لهستان

هتل های لهستان

مهمانسرای راینک
حقیقتا بهترین مهمانسرای کل کراکوف همین است. «راینک» (Rynek) در لهستانی به معنای میدان است و موقعیت آن نزدیک به سازمان «UNESCO» است.

مسافران نه تنها از منظره ی زیبای کلیسا های گوتیک و رستوران ها لذت می برند، بلکه اتاق های آن تمیز و در لابی آن کنسول های بازی رایگان وجود دارد.

مهمانسرای فلامینگو
مهمانسرای فلامینگو یکی دیگر از آن مکان هایی است که برای سال ها انتخاب اول مسافران و گردشگران بوده است. این مهمانسرا در وسط منطقه ی «اولدتاون» (Old Town) است. نه تنها موقعیت مکانی آن نزدیک به بازار شهر است، بلکه اتاق های آن بزرگ و همراه با آشپزخانه است. میهمانان همچنین می توانند در تور ها و برنامه هایی که برایشان در نظر گرفته شده است شرکت کنند.

آبان 27, 1397 11:14 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط