تور اروپا؛ هتل ان اچ کارلتون آمستردام

آیا مقصدی بهتر از آمستردام برای تور اروپا پاییز ۹۷ سراغ دارید؟ آمستردام پاییزی رنگارنگتر از هر جای اروپا دارد. شهری که زیبایی اش شهره جهان شده در هر فصلی از سال دیدن دارد!

هتل ان اچ کارلتون آمستردام (NH Carlton Amsterdam)، یکی از گزینه های پیشنهادی برای اقامت در این شهر است. این هتل ۴ ستاره دسترسی خوبی به مراکز و جاذبه های شهر آمستردام دارد.

این هتل خدمات پذیرش 24 ساعته دارد و پرسنل هتل همگی به زبان های آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل ان اچ کارلتون آمستردام

هتل ان اچ کارلتون آمستردام

از خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار اشاره کرد.

در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها، مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان را دارند. همچنین امکانات مناسب برای افرادی که مشکلات جسمانی دارند و یا نیاز به مراقبت های مخصوص دارند، در اینجا وجود دارند.

امکانات اتاق های هتل ان اچ کارلتون آمستردام

هتل ان اچ کارلتون

هتل ان اچ کارلتون

تمامی اتاق و سوئیت های هتل ان اچ کارلتون آمستردام دارای طراحی زیبا و راحت و در عین حال راحت و مدرن می باشند. هر کدام از اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای هستند.

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.

در این هتل ۴ ستاره می توانید از گزینه های تفریحی مختلفی که هتل در اختیار مسافرین می گذارد، استفاده کنید. نوشیدنی های دلنشینی همچون؛ چای، قهوه، شکلات داغ و آب میوه را در این هتل می توانید نوش جان نمایید. شما در صورت نیاز و دلخواهتان می توانید تا صبحانه ی خود را در اتاقتان میل نمایید.

شهریور 6, 1397 10:10 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط